Rowerek.pl- Logo - Opinie

Rowerek.pl

Opinie (381) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1263)

Ważny od: 29 paź 2021
Rowerek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Bardzo dobre markowe produkty rowerowe w wyjątkowo okazyjnych cenach. Bardzo szybka realizacja i dokładne pakowanie. Miałam problem z montażem jednej części i bardzo profesjonalnie uzyskałam odpowiedz od Pana z infolinii. Dawno nie byłam tak zadowolona a zamówiłam około 15 części bo budowałem cały rower od podstaw. Ogromne wyrazy wdzięczności

1 maj 2023
do dziś nie otrzymałem zamówienia i odpowiedzi na pytanie o przesyłkę. a przesyłka miała trafić do mnie 26-04-23

Opinie nt. sklepu Rowerek.pl

1 maj 2023
26 maj 2023
Przepraszamy, że nie jest Pan zadowolony z tego zakupu u nas. Z tego co widzę, to sprawa została rozwiązana pomyślnie. Mam nadzieję, że nie będzie już problemów od strony przewoźnika z dostarczaniem paczek na czas.
4 maj 2023
26 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Z tego, co widzę to Pańska gwiazdka odnosi się do dostawy. Chcielibyśmy się dowiedzieć, co spowodowało u Pana taką ocenę, abyśmy mogli się poprawić na przyszłość : )
1 wrz 2023
czas realizacji zamówienia 6 dni - to jest zbyt długi termin realizacji ( 2-3 dni to dobry czas realizacji ) . Podpórka jest bardzo solidna ale nadaje się tylko do rowerów elektrycznych z z przerzutką w piaście koła , przy rowerze z przerzutką zewnętrzna SHIMANO po złożeniu obciera o łańcuch i niestety się nie nadaje z powodu zbyt krótkiego wspornika mocującego do roweru
21 wrz 2023
Panie Ireneuszu, dziękuję za podzielenie się wrażeniami z zakupu. Pragnę wyjaśnić, że Pana zamówienie zostało zrealizowane w przeciągu 1 dnia roboczego, zgodnie z naszą deklaracją. Z tego co widzę, złożył Pan zamówienie w piątek 25.08.2023 o godzinie 18:15. Przesyłka była już gotowa do wysyłki w kolejnym dniu roboczym (poniedziałek) o godzinie 10:01 i w tym samym dniu została podjęta przez przewoźnika (Pocztę Polską), by ostatecznie w dniu 29.08.2023 r. trafić fizycznie do Pana (przesyłka o numerze). Tak więc wbrew temu co Pan napisał - zamówienie trafiło do Pana po dwóch dniach roboczych od złożenia zamówienia, a uwzględniając weekend - po 4 dniach kalendarzowych. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by przesyłki do naszych klientów były realizowane możliwie szybko i jest to dla nas priorytet. Mam jednak poczucie, że pomylił się Pan przy wystawianiu opinii i nie powinna być ona adresowana do nas. Szczegóły na temat drogi adresowane do Pana przesyłki znajdzie Pan na stronie internetowej przewoźnika pod adresem: https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=PX6377750960
15 lip 2023
sklep dostarczył wybrakowany produkt (brak jednej z śrub mocujących), pomimo jasnej komunikacji nie uzupełnił braków
19 wrz 2023

Masakra

Nie wysłali towaru. Gdybym się nie upomniał nikt by słowa nie powiedział, a przesyłka opłacona…
21 wrz 2023
Panie Jakubie, bardzo mi przykro, że jest Pan niezadowolony. Faktycznie doszło do błędu ludzkiego w trakcie realizacji Pana zamówienia. Zamówienie zostało skompletowane i zapakowane terminowo, to jest w dniu 13.09.2023 r. i została przygotowana przesyłka o numerze PX6398843295. Jednak w wyniku błędu osoby pakującej przesyłka zamiast do kontenera z przesyłkami przeznaczonymi dla Poczty Polskiej, trafiła do kontenera przeznaczonego dla innego przewoźnika. Niezwłocznie po kontakcie z Pana strony w dniu 18.09.2023 r. przygotowaliśmy dla Pana kolejną przesyłkę i z tego co widzę jest procedowana pod numerem PX6405337735. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
19 lip 2023
Realizacja i dostawa super. Niestety nowe koło musiałem centrować, ponieważ było krzywe.
3 maj 2023
Szanować powierzony towar.
26 lip 2023
Jest bardzo drogo
21 wrz 2023
Panie Grzegorzu, dziękuję za przesłaną opinię. Naszym celem jest zapewnienie produktów w jak najbardziej atrakcyjnych poziomach cenowych. Z tego co widzę, składając zamówienie wybrał Pan jeden drobny produkt i jedną z droższych form dostawy, która być może spotęgowała poczucie, że sumarycznie dało to kwotę nieadekwatną do konkretnego zakupu. W przyszłości zachęcam do składania zamówień o większej wartości, wtedy też może Pan skorzystać z opcji bezpłatnej dostawy. Od pewnego czasu pracujemy także nad wdrażaniem rabatów ilościowych do poszczególnych produktów. Przypominam także o programie rabatowym związanym z zapisem na newsletter. Łącząc te wszystkie promocje nasza oferta staje się jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Zachęcam zatem do ponownego przejrzenia naszego asortymentu z uwzględnieniem tych wskazówek.
23 sie 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za przesłaną opinię. Widzę, że całość wrażeń zakupowych ocenił Pan na 3 z 5 gwiazdek. Będziemy wdzięczni za podzielenie wrażeniami i szersze opisanie czego zabrakło po naszej stronie by otrzymać wyższe noty.