galeriawchmurach.pl

Opinie (129) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (751)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

Jakość obrazu przerosła moje oczekiwania! Jestem zachwycona jakością wykonania. Dostawa była szybka.
9 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że przekroczyliśmy Państwa oczekiwania. Szybka dostawa to dla nas priorytet.

prawdziwe dzieło sztuki

Zakupiony obraz to prawdziwe dzieło sztuki, które rozświetliło przestrzeń w biurze. Dostawa była ekspresowa, a obraz odpowiednio zabezpieczony. Z pewnością będę polecać ten sklep swoim znajomym!
9 sty 2024
Dziękujemy za tak przyjemną opinię i cieszymy się, że nasz obraz przyczynił się do podkreślenia charakteru wnętrz w Państwa biurze. Doceniamy również Państwa polecenia. Pozdrawiamy.

Realizm i kolory!

Nie spodziewałam się, że obraz będzie tak realistyczny! Kolory są niesamowite, a detale robią ogromne wrażenie. Solidne opakowanie - pełen profesjonalizm. Polecam!
9 sty 2024
Dziękujemy za pochwałę dotyczącą realizmu i kolorów naszych obrazów. To dla nas ogromna radość, że sztuka Anny Borkowskiej i nasza praca spotykają się z tak pozytywnym odbiorem.

Pasuje idealnie

Obraz, który zamówiłem, idealnie pasuje do mojej aranżacji wnętrza. Jestem pod wrażeniem jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Dostawa była sprawnie zorganizowana, co tylko zwiększa moje zadowolenie!
9 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Szybka dostawa to dla nas priorytet.
Moje pierwsze zakupy w tej galerii, i naprawdę się opłaciło! Obraz jest jeszcze piękniejszy niż na stronie internetowej, a dostawa była szybka. Gorąco polecam!
10 sty 2024
Bardzo się cieszymy, że Pana pierwsze zakupy w naszej Galerii przyniosły tak dużo radości! Dziękujemy za rekomendację i cieszymy się, że obraz okazał się jeszcze piękniejszy na żywo.
Jestem zachwycony tym obrazem! Piękne kolory i wyraziste detale sprawiają, że moje wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter. Szybka dostawa i solidne opakowanie - polecam serdecznie!
9 sty 2024
Cieszymy się, że obraz idealnie wpasował się w aranżację Państwa wnętrza. To dla nas zaszczyt, że nasze obrazy są częścią Państwa przestrzeni życiowej.
Cudo
Dziękujemy i zapraszamy ponownie
100% satysfakcji z obsługi i obrazów.
5 sty 2024
Doceniamy opinię i również możemy powiedzieć, że nasi Klienci są fantastyczni w kontakcie.
Opinię już wystawiałam i mogę po raz kolejny dać 5*
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za ponowną pozytywną opinię i ocenę 5 gwiazdek. To dla nas ogromna satysfakcja, że nasze dzieła nadal Panią zachwycają.
Brak uwag
Dziękujemy :)
Obrazy boskie, jakość wysoka, ramy również.
5 sty 2024
Bardzo nam miło, zapraszamy po kolejne.
Kupiłam kilka obrazów, wszystkie bardzo dobrze zapakowane. Bardzo przyjemna obsługa.
Bardzo dobry sklep.
Dziękujemy za docenienie.

Jakość

Wysoka cena, ale nie żałuję. Jakość bezprecedensowa.
5 sty 2024
Cena wynika z jakości materiałów i wyjątkowości obrazów, dziękujemy za podkreślenie tego faktu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Dziękujemy.
To nasz kolejny zakup. Obrazy są piękne, zmieniają klimat domu na lepsze.
9 sty 2024
Jesteśmy zachwyceni, że jakość wykonania naszych obrazów spotkała się z Państwa uznaniem. To dla nas wielka radość, że nasze dzieła pasują do różnych wnętrz.
5 sty 2024
Dziękujemy za wysoką ocenę.
Dziękujemy
Galeria na wysokim poziomie. Dziękujemy Pani Ani za poradę. Wizualizacja trafiona idealnie. Pozdrawiamy.
10 sty 2024
Cieszymy się, że nasze doradztwo i wizualizacja okazały się pomocne i trafione. Dziękujemy za pochwały i pozdrawiamy serdecznie.
To był bardzo udany zakup przedświąteczny, który zostanie z nami na lata. Zdecydowanie polecamy każdemu kto poszukuje czegoś wyjątkowego do salonu.
10 sty 2024
Dziękujemy za wybór naszej galerii na ten wyjątkowy przedświąteczny czas. To dla nas zaszczyt, że nasze obrazy znajdują miejsce w Państwa domu i towarzyszą Państwu przez lata.