galeriawchmurach.pl

Opinie (124) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (744)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

BS
Beata S.
Gdańsk
22 gru 2023

Zadowolona klientka

To moje drugie zakupy. Obraz jeszcze ładniejsz niż na zdjęciu. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona i szybko dostarczona.
10 sty 2024
Dziękujemy za wybór naszej Galerii. To dla nas zaszczyt, że nasze obrazy znajdują miejsce w Pani domu i towarzyszą przez lata.
Galeria na wysokim poziomie. Dziękujemy Pani Ani za poradę. Wizualizacja trafiona idealnie. Pozdrawiamy.
10 sty 2024
Cieszymy się, że nasze doradztwo i wizualizacja okazały się pomocne i trafione. Dziękujemy za pochwały i pozdrawiamy serdecznie.
Sklep na poziomie. Dostawa błyskawiczna. Menadżer cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam!
10 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego sklepu i cierpliwości naszego menadżera :) Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszych usług.
Jakość obrazu przerosła moje oczekiwania! Jestem zachwycona jakością wykonania. Dostawa była szybka.
9 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że przekroczyliśmy Państwa oczekiwania. Szybka dostawa to dla nas priorytet.
4 sty 2024
Dziękujemy.
Piękne obrazy. Bardzo starannie wykonane. Profesjonalny Zespół Galerii. Polecam z całego serca.
5 sty 2024
Bardzo dziękujemy za rekomendację oraz podzielenie się opinią. Serdecznie pozdrawiamy.
Zakupiliśmy kilka obrazów, nigdy się nie zawiedliśmy. Dom mamy cały w Galerii w Chmurach :)
9 sty 2024
Bardzo nas cieszy, że detale i realizm naszych obrazów sprawiają, że doskonale komponują się one z wnętrzem Państwa domu.
Kupiłam kilka obrazów, wszystkie bardzo dobrze zapakowane. Bardzo przyjemna obsługa.
9 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Szybka dostawa to dla nas priorytet.
Bardzo dobry serwis, szybka obsługa, porady przy wizualizacji. Gorąco polecamy.
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za polecenie naszego serwisu. Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i doradztwo spełniają Państwa oczekiwania.
To nasz kolejny zakup. Obrazy są piękne, zmieniają klimat domu na lepsze.
9 sty 2024
Jesteśmy zachwyceni, że jakość wykonania naszych obrazów spotkała się z Państwa uznaniem. To dla nas wielka radość, że nasze dzieła pasują do różnych wnętrz.
Obsługa na najwyższym poziomie. Paczka starannie zapakowana. Dziękujemy.
10 sty 2024
Dziękujemy za docenienie staranności naszej obsługi oraz sposobu pakowania. To dla nas ogromnie ważne, aby każdy aspekt naszej usługi był na najwyższym poziomie.

Jakość

Wysoka cena, ale nie żałuję. Jakość bezprecedensowa.
5 sty 2024
Cena wynika z jakości materiałów i wyjątkowości obrazów, dziękujemy za podkreślenie tego faktu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Opinię już wystawiałam i mogę po raz kolejny dać 5*
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za ponowną pozytywną opinię i ocenę 5 gwiazdek. To dla nas ogromna satysfakcja, że nasze dzieła nadal Panią zachwycają.
Nie pierwszy i nie ostatni zakup. Szczerze polecam.
10 sty 2024
Jesteśmy szczęśliwi, słysząc o Pana zadowoleniu z zakupu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Pełen profesjonalizm. Obraz piękny. Bardzo polecam
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę 5 gwiazdek. To dla nas ogromna satysfakcja, że nasze obrazy zachwycają. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Dziękujemy za miłą obsługę. Obrazy zachwycające.
5 sty 2024
Dziękujemy za docenienie czynnika ludzkiego naszej Galerii :) Zapraszamy do ponownego kontaktu.
Obrazy boskie, jakość wysoka, ramy również.
5 sty 2024
Bardzo nam miło, zapraszamy po kolejne.
100% satysfakcji z obsługi i obrazów.
5 sty 2024
Doceniamy opinię i również możemy powiedzieć, że nasi Klienci są fantastyczni w kontakcie.

Tak trzymać dalej

Nic do poprawy, tak trzymać.
5 sty 2024
Dziękujemy. Zapraszamy w przyszłości.
Bardzo dobry sklep.
Dziękujemy za docenienie.