galeriawchmurach.pl

Opinie (129) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (751)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

Cudo
Dziękujemy i zapraszamy ponownie
29 gru 2023
5 sty 2024
Dziękujemy i zapraszamy po kolejne obrazy.
Dziękujemy.
5 sty 2024
Dziękujemy za wysoką ocenę.
Dziękujemy
24 lis 2023

Cudowne obrazy

Piękne obrazy, bardzo wysokiej jakości. Swoim wyjątkowym wykonaniem i zdobieniem robią piorunujące wrażenie na gościach naszego domu, ale i na nas samych. Potwierdzamy wcześniejsze opinie, że na ścianie wyglądają jeszcze lepiej niż na stronie sklepu galerii.
25 lis 2023
To dla nas ogromna radość wiedzieć, że nasza praca przynosi satysfakcję naszym Klientom. Zapraszamy ponownie.
24 lis 2023
Kupiłam kilka obrazów, jestem bardzo zadowolona. Pasują idealnie do mojego domu. Szybka dostawa, bardzo staranne zapakowane. Polecam ! obrazy świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach typu loft jak bardziej bardziej tradycyjnych.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy serdecznie za podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z naszymi obrazami. Miło nam słyszeć, że idealnie wpasowały się w charakter Państwa domu. Pozdrawiamy
2 maj 2023
Jestem bardzo wdzięczna Panu Bartkowi, który pomógł mi rozwiązać problem ze źle złożonym (przeze mnie) zamówieniem. Był niezwykle wyrozumiały i sympatyczny. Tak rzadko się to dzisiaj zdarza. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
14 cze 2023
Dziękujemy :) Za naszą obsługą Klientów i realizacją obrazów, nie stoją boty, wielkie call center i korporacja. Jesteśmy przede wszystkim dla naszych Klientów, rozumiemy potrzeby, ale też i błędy. Kto ich nie popełnia ??? Ten kto nic nie robi. Naszą nadrzędną myślą nie tylko w pracy z pięknymi obrazami Anny Borkowskiej, a w życiu na co dzień jest: traktuj innych ludzi jak sam chciałbyś być traktowany. Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownych zakupów.
25 lis 2023
Zakupy w Galerii w Chmurach to czysta przyjemność! Świetna obsługa, szeroki wybór produktów i doskonała jakość. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i z pewnością wrócę po więcej. Polecam z całego serca!
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Cieszymy się, że doświadczenie zakupowe w naszej Galerii było dla Pana przyjemnością. Dziękujemy za rekomendację naszej Galerii. Zapraszamy ponownie.
19 lis 2023
Te obrazy są magiczne. Eleganckie i swojej prostocie pięknie. Kupiłam do salonu ostatecznie zostały w jadalni. Zamawiam teraz do salonu. W domu czuć powiew luksusu.😊
21 lis 2023
Życzymy Państwu długich lat radości i inspiracji płynącej z naszej sztuki. Niech ta pozytywna magia nieustannie towarzyszy :)
BS
Beata S.
Gdańsk
17 wrz 2023
Obrazy piękne, już wiszą na ścianie i cieszą oczy. Szybka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Kontakt z obsługą galerii bez zarzutu.
21 lis 2023
Dziękujemy, bardzo nam miło.
Bardzo dobra obsługa galerii. Żadnych kłopotów z realizacją, byli elastyczni z terminem dostawy. Obrazy super, żona zachwycona.
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za polecenie naszego serwisu. Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i doradztwo spełniają Państwa oczekiwania.
Świetna obsługa i bardzo dobrze zapakowane obrazy. Miałam obawy czy się nie zniszczą po drodze, a przyszły w super stanie.
10 sty 2024
Dziękujemy za uznanie naszej obsługi i staranności w pakowaniu. Jesteśmy szczęśliwi, że obrazy dotarły do Pani w idealnym stanie.
unikatowość obrazów - efekt na ścianie - zmiana wizualna w zależności od padania promieni słonecznych - efekt zaskakujący
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za zaufanie. Każdy obraz, który tworzymy w Galerii w Chmurach jest wyrazem autorki oraz naszej pasji do sztuki, a także estetyki wnętrz. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
26 lis 2023
Subtelne ponadczasowe piękno, choć zamknięte w ramie tworzy nieskończoną radość z każdym spojrzeniem.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasi Klienci są tak bardzo świadomi charakteru motywów Anny Borkowskiej, dostrzegają ich ponadczasowość i uniwersalność w zastosowaniu.
4 sty 2024
Dziękujemy.
Piękne obrazy. Bardzo starannie wykonane. Profesjonalny Zespół Galerii. Polecam z całego serca.
5 sty 2024
Bardzo dziękujemy za rekomendację oraz podzielenie się opinią. Serdecznie pozdrawiamy.
MR
Marek R.
Jarocin
23 kwi 2023
Obsługa, szybkość realizacji zamówienia oraz perfekcyjne zapakowanie obrazów
14 cze 2023
Bardzo nam miło, że Klienci doceniają nie tylko same obrazy, ale też wszystkie działania, które wykonujemy wokół realizacji zamówień. Zapraszamy oczywiście ponownie do odwiedzin naszej strony.