Certyfikat dla sklep.puregreen.pl

19.11.2015 r.
18.11.2017 r.

Opinie o sklep.puregreen.pl

4.88/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 755 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

transakcja przebiegła sprawnie i szybko szczerze polecam zakupy w tym sklepie,jestem bardzo ..bardzo ...zadowolona
renata

Natychmiastowa dostawa, sprzęt najwyższej jakości. Serwisu nie potrafię ocenić.

Bardzo szybka dostawa, brak jednego towaru uzupełniony w błyskawicznym czasie.

polecam

Ogólnie jestem zadowolona z dostawy i z towaru jak na razie.Prezentacja w internecie przydała się w praktyce.

Doskonała obsługa, błyskawiczna dostawa towaru.

Wszystko załatwione i dostarczone w błyskawicznym tempie, kurier bardzo miły, dziękuję za tak szybkie dostarczenie produktu. Pozdrawiam cały zespół.

Zdecydowanie polecam. Bardzo szybka dostawa i towar zgodny z oczekiwaniem (opis zgodny z witryną). Na pewno tam wrócę.

Ekspresowa realizacja zamówienia, polecam

Obsługa pierwsza klasa

Dostawa wbiła mnie w ziemię. Zamówiłem, odwracam się a tu już kurier z przesyłką ;) Mój ulubiony produkt więc towar oczywiście na maksimum gwiazdek.

Wszystko OK. Dostawa bardzo szybka. Towar zgodny z oczekiwaniami. Dostarczony w bardzo dobrze zapakowany sposób. Polecam

wszystko ok

Świetny kontakt, towar zgodny z opisem.
Błyskawiczna wysyłka.

szybko sprawnie i towar zgodny z oczekiwaniami

Polecam, szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem.

Szybka dostawa, towar solidnie zabezpieczony.

Produkt zgodny z ofertą, szybka dostawa. Transakcja bezproblemowa.

Towary zgodne z opisem, a co najważniejsze szybka dostawa.

Świetna obsługa i błyskawiczna wysyłka;) POLECAM

Wszystko super

wszystko ok :)

Solidna Firma. Towar bez zastrzeżeń - jakość b. dobra. Gorąco polecam zakupy.

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie.

Super ja zawsze ;) Jestem mega zadowolony.

Towar niedostępny w żadnych innych sklepach

Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi sklepu Puregreen Bardzo pomocni przy wyborze sprzętu, błyskawiczna i kompetentna odpowiedz na pytania, ekspresowa wysyłka zamówionej wyciskarki Hurom HH 2G, którą używam od wczoraj i której doskonałe opinie podzielam w 100:)

szybka przesyłka, dobrze zapakowane, towar super

Dostawa dotarła szybko, towar zgodny z zamówieniem, polecam

kontakt ze sklepem dobry ,dostawa błyskawiczna, towar zgodny z przedstawionym na stronie sklepu. Ogólnie sklep godny polecenia

bez zarzutu

OK. Bez zastrzeżeń

Szybka przesyłka towaru.Towar zgodny z opisem. Solidny sprzedający - polecam wszystkim Dziękuję i pozdrawiam :)

solidna firma polecam....

Tak szybkiej wysyłki to jeszcze nie miałam nigdzie, towar zabezpieczony idealnie, każda butelka z żelem owinięta była folią plus folią bąbelkową więc o uszkodzeniu podczas transportu nie ma mowy. Sam towar dopiero testuję ale póki co mam pozytywne wrażenia. Polecam

Wszystko na medal. Polecam sklep.

Polecam bardzo Sklep suuuuper,

szyk :)

szybka dostawa, dobra obsługa, ale niestety za mało informacji na stronie o danym produkcie (odzież)

Szybko i sprawnie - tak jak powinno być. Zdecydowanie polecam

sklep.puregreen.pl opinie klientów

sklep.puregreen.pl

Twój zielony sklep

sklep.puregreen.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.11.2015 r.

Zacznij żyć zdrowo ze sklepem Puregreen. Oferta sklepu obejmuje wolnoobrotowe wyciskarki do soków marki Hurom i innych producentów, drobne AGD, kosmetyki naturalne, zdrową żywność oraz sprzęt i odzież sportową. Wyciskarka do soków pomoże Ci przygotować 100% zdrowy sok z zachowaniem wszystkich enzymów zawartych w owocach i warzywach. Kosmetyki naturalne pozbawione szkodliwych związków chemicznych zadbają o Twoją cerę. Zdrowa żywność, w szczególności produkty z grupy Superfoods pomogą Ci zadbać o Twoje zdrowie. Osoby aktywne dodatkowo zainteresuje oferta Sport i Fitness. Sklep Puregreen - Twój zielony sklep.

Piotrkowska 53K

26-300 Opoczno
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:101857426
Magdalena Pec
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sklep.puregreen.pl.