Certyfikat dla sklep.puregreen.pl

19.11.2015 r.
18.11.2017 r.

Opinie o sklep.puregreen.pl

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 605 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko bez zarzutu.polecam

Super sklep,expresowa wysyłka,towar super zabezpieczony,polecam gorąco

Towar zgodny z opisem. Szybka realizacja. Wysyłka troszkę spóźniona jak na rodzaj który wybrałam. (Poczta Polska Kurier 24h).

Jestem bardzo zadowolona z szybkiej i fachowej obsługi;również nie zawiodłam się na zamówionym towarze.Danuta J.

polecam swietna firma

szybko i fachowo - polecam

polecam

Wszystko zgodnie z opisem, dostawa ekspresowa.

Wyciskarka Super.Sklep szybka miła obsługa.
Oferowanie rabatu z którego można korzystać będąc tylko klientem mBank to duży MINUS.Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami

Obsługa klienta bardzo sprawna, polecam

Szybko i bezproblemowo, mały błąd w dostawie, ale sprawnie naprawiony.

Dobra obsługa i expresowa dostawa. Niestety brak płatności internetowych :(

Towar zapakowany , wysłany i dostarczony błyskawicznie.

Sklep zawsze super,polecam

polecam

super

Szybko, sprawnie, miło. Słowem PEŁEN PROFESJONALIZM :)

wszystko ok

brakuje tylko promocji w cenie dostawy za zamówienie w określonej cenie

opakowanie w którym jest cukier brzozowy trudno otworzyć i po otwarciu się uszkodziło

Pozytywnie, polecam.

Polecam.

Towar fajny, szybka dostawa, kontakt z firmą bez zarzutów, polecam, warto tu kupować

jestem bardzo zadowolona z Państwa usług

Bardzo sprawna obsługa, towar był w domu po 24h od zakupu. Po zgłoszeniu braku jednego z elementów, otrzymałem szybką odpowiedź z zapewnieniem jak najszybszego dosłania. Szczerze polecam :)

Wszystko OK, polecam

Wszystko OK, napewno skorzystam jeszcze raz.

Szybka dostawa, towar dobrej jakości, oto powody dla których ponowiłam zakupy.

ok.ok.

super jestem zadowolna

Polecam. Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Na pewno w przyszłości będę korzystała z zakupów w puregreen :-)

dobry kontakt,super szybka wysyłka,dziękuję i polecam sklep wszystkim,

Wyciskarka w promocji - ale mimo że produkt sprzedawany w Polsce nie posiadał przejścia z wtyczki angielskiej na gniazdko Polskie - znajomi u konkurencyjnych dostawców dostali bądź wyciskarkę z polską wtyczką bądź była dołączona przejściowa wtyczkę. A w specyfikacji produktu na Państwa stronie nigdzie nie znalazłem informacji że należy mieć przejściową wtyczkę.

Fachowo i na czas

Bardzo szybka i sprawna obsługa zamówienia, produkty zgodne z opisem.

Bardzo pomocny serwis klienta, sprawny i rzeczowy kontakt, szybka dostawa zgodna z opisem i zamówieniem.

bardzo polecam

bardzo polecam

sklep.puregreen.pl opinie klientów

sklep.puregreen.pl

Twój zielony sklep

sklep.puregreen.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.11.2015 r.

Zacznij żyć zdrowo ze sklepem Puregreen. Oferta sklepu obejmuje wolnoobrotowe wyciskarki do soków marki Hurom i innych producentów, drobne AGD, kosmetyki naturalne, zdrową żywność oraz sprzęt i odzież sportową. Wyciskarka do soków pomoże Ci przygotować 100% zdrowy sok z zachowaniem wszystkich enzymów zawartych w owocach i warzywach. Kosmetyki naturalne pozbawione szkodliwych związków chemicznych zadbają o Twoją cerę. Zdrowa żywność, w szczególności produkty z grupy Superfoods pomogą Ci zadbać o Twoje zdrowie. Osoby aktywne dodatkowo zainteresuje oferta Sport i Fitness. Sklep Puregreen - Twój zielony sklep.

Piotrkowska 53K

26-300 Opoczno
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:101857426
Magdalena Pec
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sklep.puregreen.pl.