Certyfikat dla sklep.puregreen.pl

19.11.2015 r.
18.11.2017 r.

Opinie o sklep.puregreen.pl

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 598 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko ok rzetelna firma

super

w porzo

Wszystko OK

bdb

Szybka i sprawna transakcja.Dziękuję

Towar zgodny z opisem, dobra cena, bezpieczne zakupy, szybka dostawa. Zdecydowanie polecam.

wszystko ok

trafiłem na b.dobry sklep ,szybka realizacja,towar b.dobry. Polecam

sklep godny polecenia

Bez zastrzeżeń

szybko

Towar otrzymałem, towar zgodny z opisem, polecam.

Dostawa miała być ekspresowa, niestety magazynier przeoczył paczkę. Troszkę nerwów, bo przesyłka opłacona, niby wysłana, ale do kuriera nie dotarła... Ciężko się dodzwonić na tel sklepu, bo rzadko ktoś odbiera. Cała sprawa rozwiązana pozytywnie. Wyciskarka Hurom HZ jak najbardziej na plus. Serwis, poza wpadką z wysyłką, nie podnoszeniem słuchawki bardzo miły i kompetentny.

Wszystko super polecam.

Sklep godny polecenia.

Zamówiona wyciskarka została wysłana już na 2 dzień. Bardzo sprawne zakupy.

szybko i sprawnie

Świetna wyciskarka, przepyszne soki, cicha praca, dokładne wyciskanie do ostatniej kropli. Do tego bardzo szybka dostawa i świetna obsługa sklepu, polecam

Zamówienie zrealizowane szybko, paczka starannie zapakowana, jestem bardzo zadowolona i polecam

Sokowirówka 4 gwiazdki tylko dlatego że nie radzi sobie z natką pietruszki. Reszta ok.

polecam

towar zgodny z ofertą, czas dostawy również - polecam

na razie nie wiem jak z reklamacją ale ogólnie oceniam sprzęt jak dotąd b.dobrze

Szybka realizacja zakupów, nie mam uwag.Polecam

szybka realizacja zamówienia dobre zaopatrzenie zamiast kupować u 4 sprzedających kupiłem wszystko tutaj- 1 sklep, 1 zamówienie, 1 przesyłka
P O L E C A M

Świetny sklep ;-)

Towar został zakupiony na raty i czas oczekiwania trwał bardzo długo. Jeśli chodzi o towar jest znakomity i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.

Wszystko ok.

wszystko ok

Super sprzęt za rozsądną cenę Miła obsługa, polecam

super sklep, szybka dostawa, duży ciekawy asortyment

zamówioną wyciskarkę do soków Hurom HH 2G otrzymałam bardzo szybko i jestem z niej bardzo zadowolona; mam ją od kilku dni więc nie wypowiadam się w kwestii serwisu dla klientów; zamówienie i dostawa odbyły się bez kontaktu telefonicznego; wyciskarka dobrze zapakowana (bezpiecznie), piękna (burgund), a przede wszystkim bardzo dobrze działa i jest cicha w porównaniu do innych urządzeń tego typu;

Otrzymałem towar, jaki chciałem.

Świetny sklep Robię tutaj zakupy bardzo często i za każdym razem wszystko jest na 5+. Obsługa, kontakt, szybkość realizacji zamówienia. Polecam

To moje pierwsze zamówienie w sklepie puregreen i jestem bardzo pozytywie zaskoczony. Bogaty wybór towarów świetnej jakości, ekspresowa wysyłka i super kontakt z obsługą klienta... najlepszy z wielu internetowych sklepów z których korzystałem... Gorąco Polecam

Szybka dostawa , towar zgodny z opisem. Polecam

Pełen profesjonalizm. Polecam.

Błyskawiczna i bezproblemowa obsługa. Polecam serdecznie

sklep.puregreen.pl opinie klientów

sklep.puregreen.pl

Twój zielony sklep

sklep.puregreen.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 19.11.2015 r.

Zacznij żyć zdrowo ze sklepem Puregreen. Oferta sklepu obejmuje wolnoobrotowe wyciskarki do soków marki Hurom i innych producentów, drobne AGD, kosmetyki naturalne, zdrową żywność oraz sprzęt i odzież sportową. Wyciskarka do soków pomoże Ci przygotować 100% zdrowy sok z zachowaniem wszystkich enzymów zawartych w owocach i warzywach. Kosmetyki naturalne pozbawione szkodliwych związków chemicznych zadbają o Twoją cerę. Zdrowa żywność, w szczególności produkty z grupy Superfoods pomogą Ci zadbać o Twoje zdrowie. Osoby aktywne dodatkowo zainteresuje oferta Sport i Fitness. Sklep Puregreen - Twój zielony sklep.

Piotrkowska 53K

26-300 Opoczno
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:101857426
Magdalena Pec
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sklep.puregreen.pl.