parts-store.plOpinie

parts-store.pl- Logo - Opinie
parts-store.pl- Logo - Opinie

parts-store.pl - Części do laptopów, tabletów i smartfonów.

W tym sklepie znajdziesz wiele oryginalnych jak i zamiennych podzespołów do Twojego laptopa, tabletu czy smartfona.
TRADEBIT Sp. z o.o.
Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000594290
Maciej Cierachowski

Opinie nt. sklepu parts-store.pl

4.81/5.00

dzięki za solidność, ponieważ pierwszy zakup nie był trafiony z uwagi na inną końcówkę zasilacza. Po zwrocie towaru i zamiany zasilacza na właściwy odbył się bez przeszkód. Czekam tylko na zwrot kwoty. Pozdrawiam
Czytaj dalej

nie dostałam zamówionej i opłaconej klawiatury, przyszedł do mnie jakiś mały plastikowy element. przez ponad 10 dni nikt nie reagował na moje zgłoszenie reklamacji. ostatecznie reklamację przyjęto i zwrócono mi pieniądze, ale to i tak nie załatwiło mojego problemu, bo klawiatury nie mam nadal i muszę szukać/kupować gdzieś indziej... duże rozczarowanie

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu parts-store.pl

Wszystko zgodnie z opisem gorąco polecam
Sprawnie i zgodnie z zamówieniem.
Klient jest obsłużony szybko i sprawnie. Dostarczony sprzęt okazał się niesprawny. Żeby nie tracić czasu na proces reklamacyjny zamówiłem nowy.
Super - towar, kontakt i dostawa.
Szybkość i fachowość.
poleca super szybka dostawa
Dobry produkt
Bardzo pozytywne odczucia co do zamówienia. Zamówiłam w czwartek i w piątek już część u mnie była. Wszystko działa jak powinno. Serdecznie polecam.
Szybko sprawnie i bez żadnych problemów. Klawiatura dobrej jakości, prawie jak orginal. Już zamontowana i działa. Z czystym sumieniem polecam.
Znalazłem to, czego szukałem, zamówiłem, zapłaciłem, otrzymałem i już. Czego więcej potrzeba? Świętego spokoju!
Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka przesyłka, zapakowana jak należy. Dziękuję.
Super sklep internetowy. Szybka realizacja. Polecam ten sklep.
Dobrze zapakowany towar. Szybka realizacja. Polecam.
No firma pełna profeska napewno będę tutaj zamawiać
Dobry kontakt ze sklepem, szybka dostawa, polecam
Polecam. Bardzo szybka i sprawna obsługa.