parts-store.plOpinie

parts-store.pl- Logo - Opinie
parts-store.pl- Logo - Opinie

parts-store.pl - Części do laptopów, tabletów i smartfonów.

W tym sklepie znajdziesz wiele oryginalnych jak i zamiennych podzespołów do Twojego laptopa, tabletu czy smartfona.
TRADEBIT Sp. z o.o.
Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000594290
Maciej Cierachowski

Opinie nt. sklepu parts-store.pl

4.77/5.00

dzięki za solidność, ponieważ pierwszy zakup nie był trafiony z uwagi na inną końcówkę zasilacza. Po zwrocie towaru i zamiany zasilacza na właściwy odbył się bez przeszkód. Czekam tylko na zwrot kwoty. Pozdrawiam
Czytaj dalej

nie dostałam zamówionej i opłaconej klawiatury, przyszedł do mnie jakiś mały plastikowy element. przez ponad 10 dni nikt nie reagował na moje zgłoszenie reklamacji. ostatecznie reklamację przyjęto i zwrócono mi pieniądze, ale to i tak nie załatwiło mojego problemu, bo klawiatury nie mam nadal i muszę szukać/kupować gdzieś indziej... duże rozczarowanie

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu parts-store.pl

poleca super szybka dostawa
Dobry produkt
Bardzo pozytywne odczucia co do zamówienia. Zamówiłam w czwartek i w piątek już część u mnie była. Wszystko działa jak powinno. Serdecznie polecam.
Szybko sprawnie i bez żadnych problemów. Klawiatura dobrej jakości, prawie jak orginal. Już zamontowana i działa. Z czystym sumieniem polecam.
Wszystko super, bez zarzutu
szybko i sprawnie
Znalazłem to, czego szukałem, zamówiłem, zapłaciłem, otrzymałem i już. Czego więcej potrzeba? Świętego spokoju!
No firma pełna profeska napewno będę tutaj zamawiać
polecam
polecam
Transakcja bez zastrzeżeń, info na każdym etapie realizacji, bardzo szybka wysyłka. Towar sprawny, zgodny z opisem. Dziękuję i pozdrawiam.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka przesyłka, zapakowana jak należy. Dziękuję.
Towar zgodny z opisem przysłany w ekspresowym tempie. Tak trzymać.
Super sklep internetowy. Szybka realizacja. Polecam ten sklep.
Wszystko ok , towar zgodny z opisem , szybką wysyłka. Polecam
Dobrze zapakowany towar. Szybka realizacja. Polecam.
Szybka i sprawna dostawa , towar zgodny z opisem .
Dobry kontakt ze sklepem, szybka dostawa, polecam