Australian Gold Shop PolskaOpinie

Australian Gold Shop Polska- Logo - Opinie

Australian Gold Shop Polska - Specjalista w dziedzinie kosmetyków do opalania!

Australian Gold już od ponad 25 lat jest światowym liderem w branży kremów do opalania w solarium, a także posiada bogatą ofertę kosmetyków przeciwsłonecznych „Brąz i Ochrona”. W asortymencie Australian Gold znajdują się kosmetyki przeznaczone do każdego rodzaju skóry i na każdą kieszeń, aby zdrowo i odpowiedzialnie uzyskać piękną opaleniznę. Nie brakuje oczywiście najlepszych preparatów pielęgnujących po opalaniu. Wszystkie artykuły Australian Gold znajdujące się na tej stronie są w 100% oryginalne (potwierdzone znaną naklejką) i dostarczane nam przez autoryzowanego dystrybutora europejskiego. Australian Gold już od wielu lat wprowadza jako pierwszy innowacyjne formuły, w których kluczowe znaczenie mają szybkie i naturalnie brązowe rezultaty oraz doskonała pielęgnacja skóry. Idealne do domowego solarium, studia solarnego, na wakacje na plaży i do sportów zimowych.
European Webshop Group B.V.
Ceresstraat 1

4.95/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Australian Gold Shop Polska

Wszystko super
Bomba!
bardzo szybka dostawa , profesjonalna obsługa towar zafoliowany co zdarza się niezwykle rzadko. pozdrawiam panią, z którą rozmawiałam na temat produktów - balsam jest rzeczywiście świetny. oby więcej takich miejsc gdzie obsługa jest życzliwa i zna produkty które oferuje.
Najlepsze kosmetyki wspomagające opalanie!
Super! Wszystko w jak najlepszym porządku!
Ekspresowa Wysylka. Kolejny sezon z najlepszymi kosmetykami do opalania❤
Błyskawiczna realizacja zamówienia, kosmetyki super. Gorąco polecam
Wszystko super. Polecam wszystkim!!!!
Rewelacyjne produkty! Jeszcze nigdy nie miałam tak trwałej opalenizny, mam jasną karnację i w końcu moja opalenizna jest brązowa, a nie pomarańczowa jak wcześniej.. I ten zapach.. Guma balonowa z dzieciństwa. Przyznam- uzależniłam się. Na słońce tylko Australian Gold!
Bardzo szybka dostawa i miła obsługa zamówiony towar bez zarzutu. Pozdr.
Świetne balsamy fajna szybka przesyłka markę znam od lat ale bywało różnie z dostępnością na naszym rynku fajnie że jesteście
super polecam
Niestety nie doszło do wysyłki gdyż firma nie umożliwiła mi wpłaty na konto, a linki które wysłała do płatności nie były nieaktywne. Po kilku dniach prób, próśb o wysłanie konta bo zależało mi na produkcie dostałam informacje że muszę składać zamówienie ponownie gdyż nie umieją przebrnąć technicznie przez problem płatności.
Odpowiedź ze sklepu Australian Gold Shop Polska
Szanowny Kliencie, Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Po określonym czasie link do płatności niestety wygasa w związku z tym prosiliśmy o ponowne złożenie zamówienia jeśli jest to oczywiście możliwe. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się uniknąć takich sytuacji i zechce Pani skorzystać z naszych usług! Serdecznie pozdrawiamy!
Wszystko przebiegło super sprawnie a produkty jak zawsze super
polecam. Błyskawiczna dostawa
Kosmetyki rewelacyjne piekny zapach polecam
Super!! Najlepszy!!!