Australian Gold Shop PolskaOpinie

Australian Gold Shop Polska- Logo - Opinie
Australian Gold Shop Polska- Logo - Opinie

Australian Gold Shop Polska - Specjalista w dziedzinie kosmetyków do opalania!

Australian Gold już od ponad 25 lat jest światowym liderem w branży kremów do opalania w solarium, a także posiada bogatą ofertę kosmetyków przeciwsłonecznych „Brąz i Ochrona”. W asortymencie Australian Gold znajdują się kosmetyki przeznaczone do każdego rodzaju skóry i na każdą kieszeń, aby zdrowo i odpowiedzialnie uzyskać piękną opaleniznę. Nie brakuje oczywiście najlepszych preparatów pielęgnujących po opalaniu. Wszystkie artykuły Australian Gold znajdujące się na tej stronie są w 100% oryginalne (potwierdzone znaną naklejką) i dostarczane nam przez autoryzowanego dystrybutora europejskiego. Australian Gold już od wielu lat wprowadza jako pierwszy innowacyjne formuły, w których kluczowe znaczenie mają szybkie i naturalnie brązowe rezultaty oraz doskonała pielęgnacja skóry. Idealne do domowego solarium, studia solarnego, na wakacje na plaży i do sportów zimowych.
European Webshop Group B.V.
Ceresstraat 1

Doświadczenia innych klientów sklepu Australian Gold Shop Polska

wszystko ok
polecam
szybko i sprawnie
Jestem bardzo zadowolona z produktów tej firmy.
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Sklep obsługuje Przemiła Pani która pomogła mi wybrać najlepsze produkty i zrobiła wszystko aby produkty doszły na czas na urodziny mojej mamy :) zrobię tu zakupy jeszcze nie jeden raz.
Wszystko super
Bomba!
bardzo szybka dostawa , profesjonalna obsługa towar zafoliowany co zdarza się niezwykle rzadko. pozdrawiam panią, z którą rozmawiałam na temat produktów - balsam jest rzeczywiście świetny. oby więcej takich miejsc gdzie obsługa jest życzliwa i zna produkty które oferuje.
Najlepsze kosmetyki wspomagające opalanie!
Super! Wszystko w jak najlepszym porządku!
Ekspresowa Wysylka. Kolejny sezon z najlepszymi kosmetykami do opalania❤
Błyskawiczna realizacja zamówienia, kosmetyki super. Gorąco polecam
Wszystko super. Polecam wszystkim!!!!
Rewelacyjne produkty! Jeszcze nigdy nie miałam tak trwałej opalenizny, mam jasną karnację i w końcu moja opalenizna jest brązowa, a nie pomarańczowa jak wcześniej.. I ten zapach.. Guma balonowa z dzieciństwa. Przyznam- uzależniłam się. Na słońce tylko Australian Gold!
Bardzo szybka dostawa i miła obsługa zamówiony towar bez zarzutu. Pozdr.
Świetne balsamy fajna szybka przesyłka markę znam od lat ale bywało różnie z dostępnością na naszym rynku fajnie że jesteście
super polecam
Wszystko przebiegło super sprawnie a produkty jak zawsze super