PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2198)

Ważny od: 12 paź 2020
PlasticExpress.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Krótki termin realizacji to jeden plusów, przystępna cena no i najważniejsze jak dla mnie to otwory, nacięcia które bym musiał sam robić zostały wykonane w punkt. Zastawiałem się czy nie będzie za małe koło wycięte na dolej części ale okazuje się, że dobrze zrobiony przymiar i rura z wyrzutem ciepłego powietrza poza mieszkanie pasje bez żadnych uszczelnień. Pleksi wpasowane w ramę okna i dzięki temu nie trzeba kleić żadnych rękawów ani innych rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu na czas transportu karton wzmocniony i większy tak aby żaden z narożników nie uległ uszkodzeniu.

15 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, komunikacja wzorowa ale obsługa pana przy odbiorze pozostawia wiele do życzenia.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

6 lis 2023
Polecam sklep, plexi bardzo dobrej jakości. Niestety paczka została uszkodzona podczas transportu. Obawiałem się że będzie problem z reklamacją. O dziwo kontakt super, problem rozwiązany praktycznie od ręki. Tak więc polecam z czystym sumieniem.
17 sie 2023
Bardzo dobry kontakt ze strony specialistów, profesjonalne podejście do klienta. Otrzymałem telefon gdy coś było z projektem niejasne, wszystko zostało mi wytłumaczone bardzo precyzyjnie i zrozumiale. Na plus również bardzo szybki czas realizacji.
13 gru 2023

Wszystko jak powinno - 5*****

Proces zamówienia przez internet bardzo dobre, informacje o statusie zamówienia, wysyłki, faktura itd., dostawa (Raben) z informacją telefoniczną i najważniejsze płyty pleksi precyzyjnie cięte, dobrze zapakowane i w perfekcyjnym stanie. Polecam!
Polecam, wykonywaliśmy elementy pod projekt. Szybka reakcja na przesłane zapytanie, fachowa obsługa i bezproblemowe zamówienie. Projekt trzymany w ich bazie wiec po pół roku zamówienie ponownie wg projektu nie było kłopotem.
1 sie 2023
Praca wykonana bez zarzutu i bez zwłoki. Co zasługuje na uwagę to świetny interface pozwalający na dokładne określenie projektu bez upierdliwego dopominania się o przysłanie go w formacie corel, dwg lub. dxf.
12 lis 2023

płyty plexi

Witam, ogólnie jestem zadowolony , krótki czas realizacji , płyty w przyzwoitej cenie, duży wybór oraz jak dla mnie ważne cięcie bezpłatne , potrzebowałem kilka płyt o różnych wymiarach.
3 sie 2023

cena, szybka wysyłka, konfigurator

Niska cena, szybki czas realizacji, dobrze zabezpieczony materiał na czas wysyłki i chyba przede wszystkim świetny konfigurator online. Polecam, często kupuję produkty u tego sprzedawcy.
5 lip 2023

Rewelacja jakość, zabezpieczenie, czas

Bardzo szybka wysyłka, zapanowanie i zabezpieczenie do wysyłki idealne. Nie było prawa by została porysowana, pęknięta czy uszkodzona. Wysyłka w szybkim terminie a jakościowo rewelacja
4 paź 2023
Bardzo szybka dostawa. Wzorowe zabezpieczenie przesyłki i bardzo dobrze bo firma kurierska słabo pojmuje pojęcie "ostrożnie" . Ale nic się nie stało i wszystko jest ok. Polecam
3 paź 2023

Formatki na wymiar

To już kolejne zamówienie zrealizowane przez PlasticExpress. Wykonanie super, obsługa super, gotowe przed terminem, przystępna cena, wygodny konfigurator. Zdecydowanie polecam.
2 lis 2023
+ Sposób składania zamówień + Czas realizacji - Wygodna byłaby możliwość podglądu wszystkich zamówionych elementów w tej samej skali do sprawdzenia poprawności zamówienia.
13 paź 2023
Elementy zostały szybko wykonane i wysłane wszystkie wymiary się zgadzają konfigurator na stronie jest prosty i wygodny napewno jeszcze w przyszłości skorzystam z ich usług.
21 lis 2023
Bardzo dobry jakościowo,produkt, przycięty co do milimetra wszystko pasowało, lepiej się sprawdza niż szkło,bardzo dobrze zabezpieczony i zapakowany jestem zadowolony
11 lip 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, przejrzysty i łatwy sposób zamawiania (rodzaj materiału, sposób cięcia, wymiary), dobra jakość materiałów zgodna z opisem

Terminowa realizacja, produkt wykonany zgodnie z zamówieniem. Wczesniejsza fachowa konsultacja. Płyta wisi na ścianie, jako tło dla mapy świata. Dziękuję!
13 paź 2023

ok

Wszystko sprawnie i precyzyjnie - co może być lepiej - optymalizujcie koszty bo przy większym komforcie czasowym i większych ilościach są tańsi dostawcy
13 cze 2023
Wszystko jak należy. Informacje na każdym etapie zlecenie. Dotrzymanie terminu i jakoś bez zastrzeżeń. To była czysta przyjemność. Serdecznie polecam
22 sie 2023

Tech Serwis

Profesjonalnie i bardzo szybko zrealizowane zlecenie.Bardzo miła obsługa telefoniczna oraz wspaniała reakcja na potrzeby klienta.Serdecznie polecam.
28 cze 2023

zaprawde Express

bardzo szybka obsluga i dostawa zamownienia. Elementy wyciete wg spodziewanych wymiarow i indywidualnie zabezpieczone folia. polecam na przyszlosc
22 cze 2023

Plexa docięta igła co do mm, realizacja pojedynczego zamówienia expressowa - złożone o 23 wieczorem, o 7 rano następnego dnia już było do odbioru.