PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (979) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2169)

Ważny od: 12 paź 2020
PlasticExpress.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Krótki termin realizacji to jeden plusów, przystępna cena no i najważniejsze jak dla mnie to otwory, nacięcia które bym musiał sam robić zostały wykonane w punkt. Zastawiałem się czy nie będzie za małe koło wycięte na dolej części ale okazuje się, że dobrze zrobiony przymiar i rura z wyrzutem ciepłego powietrza poza mieszkanie pasje bez żadnych uszczelnień. Pleksi wpasowane w ramę okna i dzięki temu nie trzeba kleić żadnych rękawów ani innych rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu na czas transportu karton wzmocniony i większy tak aby żaden z narożników nie uległ uszkodzeniu.

15 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, komunikacja wzorowa ale obsługa pana przy odbiorze pozostawia wiele do życzenia.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Pleksi nie docięta na wymiar jak bylo podane w zamówieniu
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jeśli produkt został wykonany nieprawidłowo, prosimy o złożenie reklamacji. Niezwłocznie zostanie do Pana wysłana nowa sztuka. Formularz jest dostępny na naszej stronie pod adresem https://plasticexpress.pl/reklamacja Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress.pl
2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że zamówiony produkt nie spełnia Państwa oczekiwań. Plexi ma to do siebie, że jest materiałem elastycznym, co w przypadku wersji lustrzanej skutkuje zniekształceniem odbijanego obrazu przy najmniejszych nierównościach zamontowanej płyty. Dotyczy to zwłaszcza produktów o rozmiarze przekraczającym 150 cm - bardzo trudno jest przeprowadzić montaż w taki sposób, by płyta była idealnie równa. Nie mówimy zatem w tym przypadku o wadzie produktu, a efekcie wynikającym bezpośrednio z właściwości tworzywa. Z tego względu plexi lustro nie powinna być zawsze traktowana jako zamiennik lustra szklanego. Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress.pl
AR
Andrzej R.
Wrocław
11 sie 2023
Przyjmuje się tylko kwadraty i prostokąty . A Inne kształty w zapytaniu i na dodatek musza być przesłane w pliku z programu ,który kosztuje 2,5 tysiąca.
23 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że w konfiguratorze jest możliwość zaprojektowania wielu kształtów geometrycznych innych niż czworokąty, dodawania zaokrągleń narożników, otworów, a nawet tworzenia tekstu. W przypadku kształtów bardziej skomplikowanych niejednokrotnie przygotowujemy wyceny nawet w oparciu o odręczne rysunki klientów, ale niestety nie jest to możliwe jeśli nie wszystkie wymiary są na takim rysunku podane. W takiej sytuacji siłą rzeczy zakup możliwy jest jedynie na podstawie projektu wektorowego, który przygotować można z pomocą programów nie tylko płatnych, ale również całkowicie darmowych. W żadnym wypadku nie wymagamy użycia jednego określonego oprogramowania. Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress.pl
1 cze 2023
Niestety ale płyta była porysowania z 1 strony, próba polerowania nie pomogła zbyt grube rysy.
1 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jeśli nie są Państwo w pełni zadowoleni z jakości otrzymanego produktu, zachęcamy do złożenia reklamacji. Jesteśmy przekonani, że uda nam się dojść do porozumienia, które będzie dla Państwa satysfakcjonujące. Reklamację złozyć można za pośrednictwem naszej strony: https://plasticexpress.pl/reklamacja Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress.pl