PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (948) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2094)

Ważny od: 12 paź 2020
PlasticExpress.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Krótki termin realizacji to jeden plusów, przystępna cena no i najważniejsze jak dla mnie to otwory, nacięcia które bym musiał sam robić zostały wykonane w punkt. Zastawiałem się czy nie będzie za małe koło wycięte na dolej części ale okazuje się, że dobrze zrobiony przymiar i rura z wyrzutem ciepłego powietrza poza mieszkanie pasje bez żadnych uszczelnień. Pleksi wpasowane w ramę okna i dzięki temu nie trzeba kleić żadnych rękawów ani innych rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu na czas transportu karton wzmocniony i większy tak aby żaden z narożników nie uległ uszkodzeniu.

15 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, komunikacja wzorowa ale obsługa pana przy odbiorze pozostawia wiele do życzenia.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Jestem bardzo zadowolona

Sprawna i szybka realizacja zamówienia. Dostawa przyszła kompletna, zgodna z zamówieniem. Szybka wysyłka. Ponadto firma bardzo szczegółowo informuje o realizacji zlecenia na każdym jej etapie.
Przesyłka dostarczona w ekspresowym czasie, a poliwęglan zamówiony na tarasie wygląda jak szklane szyby zamontowane u góry. Bardzo pomocna przy zamówieniu była też obsługa. Polecam.
dobra jakosc . Trochę niejasny konfigurator - powienien umozliwiac wyciecie nie tylko otwaru ale ksztaltu. Musiałem mailowac w te jsprawie
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Nasz konfigurator umożliwia zarówno dodanie okrągłego otworu, jak i wycięcie kształtu prostokątnego. Używając przycisku "Dodaj nowe wycięcie" użytkownik wybiera opcję "prostokąt" lub "koło". Cieszymy się, że finalnie udało się otrzymać produkt zgodny z zamierzeniami. Pozdrawiamy, zespół PlasticExpress.pl
szybka realizacja zamówienia, przesyłka zapakowana bezpiecznie a jednocześnie bez przytłaczającej ilości plastiku format docięty idealnie
Firma solidna prawdziwy express dbałość o szczegóły nawet w najmniejszym zamówieniu. Jak tylko będzie potrzeba będę korzystał z usług.
Dla mnie mega! Ogromne możliwości wyboru materialu i kształtu/wymiarów. Mój balkon zmienił się w oranzerię ; ) Przesyłka OK.
Genialna jakość lustrzanej pleksy - odbicie niemal takie jak prawdziwe lustro. Dobry generator zamówień. Szybka realizacja.
Bardzo dobrej jakości towar w dobrej cenie. Sprawna i szybka realizacja. Oby tak dalej.
Sprawna realizacja zamówienia. Jakość materiału. Bardzo dobra obsługa klienta.
Polecam zakupy w Plastic Express. Bardzo miła obsługa, szybka realizacja.
Pełna informacja o produkcie,szybka dostawa,solidne wykonanie, dobra cena
Jestem zadowolony ze sposobu i jakości realizacji zamówienia. Tak trzymać
Miła obsługa, profesjonalizm wykonania zleceń oraz dbałość o klienta
Jestem bardzo zadowolona z wspolpracy. Bardzo szybka i mila obsluga.
Czas realizacji . zabezpieczenie do transportu. Jakość usługi.
Zamówienie zgodnie z opisem, szybko i sprawnie. Polecam!!!
Indywidualne podejście do wyrobu na wysokim poziomie :)
Szybka i fachowa usługa. Wszystko zgodnie z projektem.

POLECAM

Sprawna obsługa, przystępne ceny, szybka realizacja
2 mar 2024
Wszystko OK, szybka realizacja, akceptowalna cena