Certyfikat dla las-mebli.pl

16.02.2017 r.
17.02.2018 r.

Opinie o las-mebli.pl

4.90/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 38 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 03.02.2017 r..

Pomimo opoznien w dostawie towar dostarczony prawidłowo.

Dobry towar w dobrej cenie. Polecam ten sklep

Termin oczekiwania byl troszke dluzszy niz zakladano, ale Pani zaproponowala ze dolaczy do przesylki srodki do pielegnacji mebli. Kurier przywiozl komody lecz w jednej brakowalo oswietlenia i srodkow do pielegnacji. Zadzwonilam Pani bardzo przeprosila ze byla na wolnym i ktos niedopatrzyl. Na nastepny dzien przeslano mi oswietlenie srodki do pielegnacji i czekoladki. Serdecznie polecam

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Meble dobrej jakości. Bardzo dobra obsługa. Polecam.

Niestety nie zmieszczono się w czasie dostawy-wyniósł ponad 30 dni... ale komoda bardzo dobrze zabezpieczona, solidna, ładna. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, szybki i pomocny.

Miła i kompetentna obsługa. Towar dotarł szybko. Polecam niezdecydowanym zakupy w tym sklepie.

W dwóch miejscach lekkie zadrapania, ale biblioteczka była przeceniona (Nicea), więc nie mam o to pretensji. Natomiast brakowało kilku elementów, które powinny być w załączonych woreczkach (typu śrubki). Musiałam je dokupić. Ale szafka bardzo mi się podoba, wpasowała się idealnie we wnękę, a szczerze mówiąc miałam obawy, czy się zmieści. Pozdrawiam serdecznie.
Jolanta Wiecha

Bez zastrzeżeń

Zamówiony towar otrzymałem w spodziewanym terminie, w stanie idealnym. Polecam

Sprawna i szybka realizacja zamówienia. Polecam. Z pewnością jeszcze cos tu kupie.

polecam

Super sofa. Dobrze wykonana bardzo miła obsługa. Polecam

wszystko ok, dobry kontakt, espresowa wysyłka. Polecam

To już drugie zamówienie w tym sklepie i po raz kolejny pełna satysfakcja. Sprawnie i miło. Produkty dobrej jakości. Z pewnością znowu tu niebawem wrócę.

Wszystko przebiegło zgodnie z opisem i umową. Polecam zainteresowanym.

Solidny sklep, polecam

Wszystko przebiegło bez problemu. Polecam sklep :-)

regał i komody bardzo dobrze wykonane, świetny kontakt ze sprzedawcą, który doradził w kwestii koloru

Sprawna i szybka realizacja zamówienia. Polecam.

Bardzo dobry sklep, jestem zadowolony

Nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, polecam

Fajny sklep, fajny towar, fajna obsługa. Polecam

generalnie wszystko w porządku, jeszcze tutaj będę powracał

Fotele pierwsza klasa, bardzo sprawna realizacja. Nie mam uwag. Polecam Las Mebli

wszystko ok, polecam

POLECAM sklep
szybka realizacja - super cena za dostawę
bardzo dobry kontakt z obsługą.

Świetny towar, miła i pomocna obsługa. Polecam sklep.

Dobre ceny, szybka realizacja. Dziękuję i polecam

Dobry sklep, bardzo solidne meble. dostawa szybciej niż podano, polecam

wszystko ok, polecam

Sprawna realizacja zamówienia, szybciej niż podano w opisie. Jestem zadowolona.

Świetnie się tu robi zakupy, obsługa miła i pomocna.

Serdecznie polecam Las Mebli, szybka realizacja i dostawa sprzętu, z którego jakości również jestem zadowolona

Odrobinę bałam się zamawiać meble, bo sklep ma mało opinii, ale nie żałuję Wszystko zgodnie z regulaminem, a nawet lepiej - meble dotarły tydzień wcześniej:) Polecam ten sklep

Ekspresowa wysyłka, fotel bardzo elegancki i wygodny. Polecam sklep

bardzo dobry kontakt ze sklepem + doradztwo, stół i krzesła przyszły już po tygodniu

Dostawa błyskawiczna i bardzo dobry kontakt - jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Polecam ;-)

Byłem bardzo zaskoczony, czas realizacji krótszy niż w regulaminie.

las-mebli.pl

las-mebli.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.02.2017 r.

Staszica 22

82-500 Kwidzyń
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS: 0000302841
Zbigniew Bielecki
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z las-mebli.pl.