aktywnysmyk.pl- Logo - Opinie

aktywnysmyk.plOpinie

ważny od: 2 lip 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep aktywnysmyk.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aktywnysmyk.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 2 lip 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu aktywnysmyk.pl

Opinie nt. sklepu aktywnysmyk.pl

Najlepszy sklep ! Profesjonalne doradztwo i błyskawiczna wysyłka !
2 lis 2022
25 paź 2022
"Aktywny smyk" znacznie lepiej wie co dla dziecka jest ważne w temacie jego aktywności niż bezstresowo wychowujące mamy . I to właśnie przekonało mnie do skorzystania usług/towarów tego sklepu.
5 wrz 2022
Rzeczowy i miły kontakt; bardzo szybka dostawa.
27 wrz 2022
Super obsługa!!! bardzo szybka realizacja!!!!
25 wrz 2022
20 wrz 2022
14 wrz 2022
13 wrz 2022
6 wrz 2022
9 sie 2022
Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie👍
9 sie 2022
Turbo szybka wysyłka!
22 sie 2022
15 sie 2022
1 sie 2022
31 lip 2022
10 maj 2022
Towar 100% zgodny z opisem. Szybka dostawa (nawet wcześniejsza niż pierwotnie sprzedający deklarował). Natomiast proponuję zmienić dostawcę - DPD. Kurier pozostawił rower pod drzwiami mojego mieszkania, absolutnie mnie o tym nie informując (oczywiście mając nr telefonu do mnie). Rower zastałem pod drzwiami po powrocie z pracy. Przestrzegam. Po taki doświadczeniu następnym razem nie zdecyduje się na przelew z góry! Idealnie by było gdyby sprzedający dodał opcję płatności przy odbiorze.
11 lip 2022
Turbo szybka dostawa. Rower idealny. Syn zachwycony. W załączniku złożony. Wcześniejszy rower był stosunkowo ciezki a ten syn spokojnie wnosi ma 1 piętro. Ultra lekki ten woom 3. Kolejny na bank będzie woom.
6 cze 2022
Polecam zakupy na aktywnysmyk.pl. Na bloku sklepu można znaleźć dużo informacji ułatwiających dobór sprzętu dla dziecka. Bardzo szybka realizacja od złożenia zamówienia do wysyłki. Dziecko zadowolone :-)
23 mar 2022
Bardzo szybka wysyłka, wieczorem zamówiłam rowerek, następnego dnia był już wysłany, a kolejnego dnia dostarczony. Sprawna i czytelna komunikacja że sklepem. Brawo, jestem zadowolona z obsługi.