aktywnysmyk.pl- Logo - Opinie

aktywnysmyk.pl

Opinie (105) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1031)

Ważny od: 2 lip 2014
aktywnysmyk.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu aktywnysmyk.pl

14 wrz 2023
Jestem pod wrażeniem tempa w jakim przesłano moją przesyłkę. Rowerek Woom 3 wraz z akcesoriami był następnego dnia od złożenia zamówienia. Ponadto dzwoniąc po poradę w sprawie zakupu ( wew. 2) obsługiwała mnie b. Uprzejma Pani, która udzieliła potrzebnych informacji w sprawie zakupu i przesyłki. Zanim dokonałem zakupu próbowałem podobnych informacji zasięgnąć w innych sklepach i załatwiano to zdawkowo odsyłając mnie na ich stronę. Dodam również że 4 latka nauczyła się samodzielnie jeździć w ciągu 10 minut. Polecam bardzo ten sklep.
22 maj 2023

rowerek Woom 3 Automagic - polecam

W sklepie zamówiłem rowerek Woom 3 Automagic, zapisałem się na powiadomienia o dostępności co jest świetnym rozwiązaniem i dzięki temu nie musiałem każdego dnia sprawdzać czy jest na stanie magazynowym. Sklep informował na bieżąco o postępach realizacji zamówienia, w kilka dni rower został dostarczony przez kuriera. Wszystko sprawnie. Polecam
19 lip 2023
Sklep bardzo przyjazny klientowi! Udało mi się cudem kupić rowerek dla córki w wymarzonym kolorze, choć nie był dostępny na stronie sklepu ;) pani z którą rozmawiałam telefonicznie bardzo pomocna, rower dotarł do nas na czas ❤️
6 maj 2023

Hulajnogi Micro

Przy dużych zakupach warto nagradzać klientów bonem lub kodem promocyjnym a częściej wrócą niekoniecznie czy kupowali jako gość czy klient zarejestrowany bo powroty wcale od tego nie zależą.
11 maj 2023
Szybka wysyłka oraz gratisy w postaci naklejek i tatuaży i dodatkowego dzwonka dla młodszego M:) dzieci zachwycone. Dziękujemy za super rowery
31 mar 2023
Bardzo miła i pomocna obsługa. Nie pierwszy raz tu coś kupuję i zawsze jestem zadowolona. Wrócę tu na pewno :)
29 sie 2023
Super sklep, profesjonalna obsługa i doradztwo. Zakupiony rower świetnie zabezpieczony, polecam sklep.
12 paź 2023
Bardzo miło i przyjemnie. Obsługa klienta taka jak być powinna!
23 wrz 2023
Wszystko bardzo sprawnie i szybko
23 maj 2023

Udany zakup.

Transakcja przebiegła sprawnie, towar wysłany przed upływem oferowanego czasu 'do 7 dni'.
28 maj 2023
Ekspresowa wysyłka, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
7 wrz 2023
Wszystko ekspresowo, rower super. Odbiór osobisty na drugi dzień od zamówienia.
7 maj 2023

Super :)

Wszystko ok, bardzo szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt mailowy
28 kwi 2023
Polecam sklep. Rower przygotowany do jazdy, dobrze zapakowany i zabezpieczony.
RR
Robert R.
10 sie 2023
Produkty dobrej jakości zgodnie z opisem, bardzo szybka i sprawna wysyłka.
6 wrz 2023
Polecam! Szybka wysyłka, wysoka jakość produktów, miła, pomocna obsługa.
3 maj 2023
Świetny kontakt i doradztwo. Ekspresowe przygotowanie roweru do odbioru:)
12 lip 2023

Bardzo sprawnie zrealizowana transakcja. Szybka wysyłka towaru. Polecam!
8 kwi 2023
Bardzo polecam sklep AktywnySmyk ! Zamówienie przyszło bardzo szybko :)
30 mar 2023
Bezproblemowy zakup. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Polecam!