yerbamarket.com- Logo - Opinie

yerbamarket.com

Opinie (407) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1141)

Ważny od: 25 maj 2021
yerbamarket.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam, polecam, polecam. Profesjonalne podejście do klienta od samego początku do końca: od ustalenia terminu wysyłki, po sprawna dostawę. Wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Kupiłem zestaw prezentowy i był to naprawdę dobry wybór. Przede wszytskim obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Pani odbierająca telefon ma usystematyzowaną wiedzę na temat asortymentu a paczka została wysłana po godzinie 14.00 tego samego dnia tak jak zostało to umówione. Napewno będę robił tu zakupy ponownie.

26 gru 2023
Zamówiłam prezent który nie dotarł. Wysłałam mail z zapytaniem na jakim etapie jest realizacja zamówienia, nie dostałam odpowiedzi. Zadzwoniłam by czegokolwiek się dowiedzieć po czym zostałam poinformowana że w zestawie nie ma jednej z przypraw i czekają na jej działanie. Gdybym nie zadzwoniła czekalabym pewnie w nieskończoność bez jakiejkolwiek informacji. Nie zamierzam skorzystać ponownie z zakupów w tym sklepie bo kompletny tam brak profesjonalizmu i na pewno nie zamierzam polecać

Opinie nt. sklepu yerbamarket.com

8 lut 2024
6 lut 2024
4 lut 2024
3 sty 2024

Pierwsze Bardzo pozytywne spotkanie ze Sklepem ;-)

Strona sklepu przejrzysta i obsługa intuicyjna nieskomplikowana! Towar zgodny z opisem i w dobrej jakości. Bardzo szybka, wręcz ekspresowa dostawa. Łatwy kontakt ze sklepem w razie potrzeby dodatkowych wyjaśnień. Ja polecić mogę :-)