shop.itcom.com.pl- Logo - Opinie

shop.itcom.com.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (605)

Ważny od: 9 mar 2017
shop.itcom.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sty 2024
Bardzo pomocni i otwarci na potrzeby klienta. Zamówiłem do firmy drukarkę, która okazała się nie odpowiadać naszym potrzebom. Z pomocą pracownika sklepu udało się sprawnie i bezproblemowo wymienić ją na inny model.

16 sty 2024
ZDECYDOWANIE ODRADZAM. To jest firma, która wyraźnie wprowadza w błąd. Sprzedaje urządzenia, które nie spełniają funkcji, które miały spełniać o których zapewniano w rozmowie telefonicznej przed zakupem. Ostatecznie okazuje się, że urządzenie nie będzie działać w sposób w ktory to określono. Zdecydowanie odradzam IT-COM. Obsługa fatalna

Opinie nt. sklepu shop.itcom.com.pl

16 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu shop.itcom.com.pl
31 sty 2024
Klient zadzwonił przed zakupem i uzyskał pełną odpowiedź na zadane pytania. Po zakupie skontaktował się ponownie z informacją że sprzęt nie działa (WIFI szafa Rack). Klient był mocno wzburzony i nie potrafił wysłuchać naszej odpowiedzi i informacji o sposobie podłączenia urządzenia . Padło ze strony klienta kilak niecenzuralnych słów i nagłe zakończenie rozmowy. Ponownego kontaktu ze strony klienta nie było.