antykwariatevos.pl- Logo - Opinie

antykwariatevos.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (453)

Ważny od: 21 maj 2020
antykwariatevos.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu antykwariatevos.pl

23 mar 2024
Szybka wysyłka.
Dziękujemy za opinię:)
30 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu antykwariatevos.pl
Dziękujemy za ocenę, jeżeli nasza usługa nie do końca spełniła oczekiwania prosimy o kontakt, pozwoli nam to ulepszać nasz sklep.:)
9 mar 2024
Ciekawe pozycje, szeroka oferta opcji płatności i dostawy. Zbyt duży nic nie wnoszących maili.
Odpowiedź ze sklepu antykwariatevos.pl
Dziękujemy za opinię, jeśli chodzi o ilość wysyłanych maili, wiele osób docenia to , że ma informację na każdym etapie zamówienia, ale oczywiście zdajemy sobie sprawę , że nie dla każdego musi być to atut, tak więc dziękujemy za sugestie:)
Odpowiedź ze sklepu antykwariatevos.pl
Dziękujemy za ocenę. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa była na jak najwyższym poziomie. Jeżeli jednak zamówieni nie spełniło oczekiwań, zapraszamy do kontaktu.