marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (456) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4338)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

13 gru 2023
Słaby kontakt po zapłacie za zamówienie
Jeszcze nie mam zamówienia
15 maj 2023
14 maj 2023
Dość dobry wybór produktów, choć nie wszystko tam mogę kupić, a zwracam uwagę na jakość. Plus za opisy do produktów, daty przydatności, choć czasem brakuje pochodzenia ich. Niestety, jakoś zawsze długo czekam na wysyłkę, fajnie by było maks następnego dnia.
RA
RENATA A.
JEJKOWICE
20 lip 2023
Wszystko w najlepszym porządku ,jedynie worek soli pęknięty ale to mały problem. Informacja o dłuższym okresie dostawy z przeprosinami i to się liczy, zwłaszcza ,że zakupy dla innej osoby.
15 wrz 2023
Wszystkie produkty i to różnorodne (nawet różańce) szybko dotarły. Zaoszczędziłam dużo czasu, gdyż nie musiałam szukać w wielu sklepach: wszystko dostarczył mi MarketBio. Dziękuję!
12 lis 2023
Towary są takie jak w opisie ,szybka dostawa no i jak dla starszych klientów ważne ,że jest opcja dostawy za pobraniem na adres domowy.Marketbio to SUPER SLEP INTERNETOWY.
31 paź 2023
nie mam zadnych uwag pomimo tej nieprzyjemnej sytuacji ktora zaistniala mimo tego incydentu jestem zadowolona z tych zakupow ktore u Panstwa zakupuje. Dziekuje
AG
21 kwi 2023

POLECAM - SOLIDNA FIRMA

BOGATA OFERTA RÓŻNYCH, DOBREJ JAKOŚCI PRODUKTÓW { RÓWNNIEŻ EKOLOGICZNYCH] CENY UMIARKOWANE, DUŻO KORZYSTNYCH PROMOCJI. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA.
PF
2 wrz 2023
Polecam sklep, ale ostatnio wydłużyły się terminy realizacji zamówień - o czym sklep oczywiście poinformował, ale po paru dniach od złożenia zamówienia.
19 wrz 2023
Bardzo dobre produkty rodzynki ,orzechy włoskie i nerkowce. Zamówiłem pierwszy raz i to parę kilo i jeśli się skaczą będę dajelj stałym klientem
1 sie 2023
Dość duży wybór organicznych produktów, liczę na więcej. Klarowne Informacje o pochodzeniu, facie przydatności oto. Wysyłka dość szybka
15 sie 2023
Paczka dobrze zapakowana, wszystkie produkty są w zamówieniu, szybka przesyłka, faktura. Nie mam żadnych uwag. Dziękuję bardzo.
30 cze 2023

olej z czarnuszki

zakupiony olej z czarnuszki dotarł do mnie w ciągu dwóch dni, ma długą datę ważności i... znam jego prozdrowotne walory
14 paź 2023
Dużo ciekawych produktów. Sklep wywiązuje się bezbłędnie z przekazywania zamówionych produktów. Polecam znajomym.
EC
11 kwi 2023

Bardzo dobry sklep.

Wysyłka, opakowanie, produkty i obsługa - wszystko oceniam jak najlepiej. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie.
24 maj 2023
Jest wszystko OKY ;;spr-kupna towaru spr. asortymentu jakosci towaru ogolnie jestem zadowolona DZIEKUJE
24 kwi 2023
Bardzo szybka realizacja, towar zgodny z opisem, długa data ważności. Czego jeszcze można chcieć? :-)
16 paź 2023
Nie pierwszy raz korzystam ze sklepu. Zawsze bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo. Marzena Zwolińska
RL
Renata L.
Szczecin
9 sie 2023

Świetny sklep

Błyskawiczna realizacja zamówienia, fantastyczny wybór, produkty dobrej jakości, konkretne promocje