marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (455) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4337)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

21 sty 2024
24 sty 2024
4 lut 2024

Błędy w opisie produktów

Niestety ochechy włoskie bio miały być z Mołdawi a okazały się być z Ukrainy. Do tego zamówienie mimo płacenia należy potwierdzić poprzez maila jaki się od nich dostaje - jak się nie wie że trzeba coś potwierdzić to trzeba czekać i czekać i się człowiek kapnie po 3 dniach kiedy się zacznie zastanawiać dlaczego zamówienie nie jest wysłane.
Duża dostępność produktów w dobrych cenach, ale czas realizacji jest bardzo długi, już od jakiegoś czasu. Mam na myśli czas, w którym kompletowane jest zamówienie, zanim trafi do wysyłki.
Jedna z paczek z paluszkami "snack garlic sticks" z pleśnią. Chrupki "flax crackers" twarde i bez wyraźnego smaku. Bułeczki keto i makaron ok.
Zamówiony produkt nie spełnił moich oczekiwań. Bardzo mi zależało na pulpie z jagód o niskiej zawartości cukru !
Bardzo dlugi czas oczekiwania
10 sty 2024

Zdrowo i pysznie

Produkty i ich zapakowanie do przesyłki super(np.6 słoików ogórków niepasteryzowanych), komunikacja klient-firma b.dobra! Ceny również przystępne.Jestem nowym klientem,ale zostaję już stałym. Szczerze polecam, kupuję głównie bio,to naprawdę inny smak i jakość.
EW
Znakomite zaopatrzenie, bardzo dobre zabezpieczenie produktów, zachęcający system rabatów.
CC
Cezary C.
Poznań
30 gru 2023
Duży wybór i jakościowe produkty. Dobrze zapakowane i szybka realizacja zamówienia.