Certyfikat dla marketbio.pl

23.04.2014 r.
22.04.2018 r.

Opinie o marketbio.pl

4.83/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 54 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jestem zadowolony z zakupów. Szybko i sprawnie zamówienia są realizowane bez zbędnej zwłoki. Czasem jakieś opakowanie w środku paczki jest naruszone. Na kilkanaście paczek, miałem takie zdarzenie.

Jestem zadowolona z zakupów. Transakcja udana

tak. polecam

Jestem zadwolona z zakupu

Jestem zadowolona z zakupów i z szybkiej realizacji mojego zamówienia.

Jestem zadowolona z zakupów:)

Bardzo dobry kontakt i życzliwość oraz sprawna dostawa zgodnie z oczekiwaniami.

Polecam sklep. Transakcja przebiegła bez problemów. Przesyłka jest dobrze opakowana, a towar zabezpieczony.

Atrakcyjne ceny, oraz system rabatowy przy następnych zakupach. Na bieżąco aktualizowana ilość towaru na magazynie. Szybka przesyłka. Polecam

Jestem zadowolony ze sklepu Marketbio

Praktycznie brak możliwości kontaktu z hurtownią, telefonu nikt nie odbiera, kontakt emailowy często bez odpowiedzi.

Jestem zadowolona z zakupów i szybkiej dostawy .

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam wszystkim.

Zmówione towary otrzymałam w ciągu 3 dni. Na bieżąco informowano mnie mailowo o stanie zamówienia o wysyłce (paczomat InPost). Jakość zakupionych towarów (liście moringi, orzechy piorące, olejek cytrynowy,olej kokosowy rafinowany) zadowalająca.

marketbio.pl opinie klientów

marketbio.pl

marketbio.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 23.04.2014 r.

Ul. Północna 15-19

54-105 Wrocław
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:021733427
Dominika Tatarczyk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z marketbio.pl.