marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.plOpinie

ważny od: 23.04.2014
Sklep marketbio.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie marketbio.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23.04.2014

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

Wiele razy korzystałam z ofert sklepu Marketbio i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam. Duży wybór produktów i w korzystnych cenach.Szybka realizacja zamówienia. Podoba mi się też program lojalnościowy, który upoważnia do przyznania rabatu w zależności od ilości uzbieranych punktów za zakupy w Marketbio.

Po złożeniu zamówienia dostałem maila, ze nie ma jednego z produktów. Zapytano czy wybiorę coś innego w podobnej cenie czy maja zwrócić pieniądze. Poprosiłem o zwrot i czekam od kilku dni i zwrotu nie otrzymałem. Kwota niezbyt duża 18 zł ale jednak…

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

Paczka została zapakowana bardzo źle , wszystko w niej latało , woreczki z kaszami popękały i kasze wysypały się do kartonu . Nie polecam tego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu marketbio.pl
Witamy, bardzo nam przykro, że paczka nie wytrzymała transportu. Cały czas pracujemy nad tym aby ekologicznie pakowane paczki były jeszcze odporne na intensywny transport kurierski. Prosimy o napisanie w mailu co zostało uszkodzone abyśmy mogli zrekompensować straty. Przepraszamy bardzo za niedogodność. Pozdrawiamy serdecznie.