marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.plOpinie

ważny od: 23.04.2014
Sklep marketbio.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie marketbio.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23.04.2014

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

Wiele razy korzystałam z ofert sklepu Marketbio i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam. Duży wybór produktów i w korzystnych cenach.Szybka realizacja zamówienia. Podoba mi się też program lojalnościowy, który upoważnia do przyznania rabatu w zależności od ilości uzbieranych punktów za zakupy w Marketbio.

Po złożeniu zamówienia dostałem maila, ze nie ma jednego z produktów. Zapytano czy wybiorę coś innego w podobnej cenie czy maja zwrócić pieniądze. Poprosiłem o zwrot i czekam od kilku dni i zwrotu nie otrzymałem. Kwota niezbyt duża 18 zł ale jednak…

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

Produkty ok ale niestety coś sie wylało i cała plastikowa torba była mokra
Niestety opakowanie nie adekwatne do produktu, wydawało mi się, że wszyscy już stawiają na ekologię i nie marnuje się tyle papieru, to smutne