marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (468) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4355)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

KG
8 lut 2024
Dość dobry asortyment jak dla mnie, a kupuję ekologiczne produkty. Lubię znać datę ważności, skład, pochodzenie itp. Zawsze docierają dobrze zapakowane. Czasem tylko wysyłka trwa trochę długo, ale kupuję tu od wielu lat.
Zapakowanie produktów. Długość oczekiwania na przesyłkę zbyt długi.
Jedna z paczek z paluszkami "snack garlic sticks" z pleśnią. Chrupki "flax crackers" twarde i bez wyraźnego smaku. Bułeczki keto i makaron ok.
24 sty 2024
Bardzo dlugi czas oczekiwania
16 sty 2024
Bardzo przedłuża się termin dostawy
1 sty 2024
Zamówiony produkt nie został dostarczony
30 gru 2023
Jeszcze nie mam zamówienia
Bardzo długi czas reakcji na zamówienie brak informacji co się dzieje niedopuszczalne takie podejście do klienta w dzisiejszych czasach
13 gru 2023

Mydełko potasowe, oliwkowe

Mydełko potasowe, wygląd zewnętrzny bardzo marny, forma zapakowania nie estetyczna. Mydełko natomiast oliwkowe i owszem budzi zainteresowanie ale cena moim zdaniem zbyt wysoka. Pozytywem forma zakupu, przesłanie szybko towaru, niska cena za paczkomat.
13 gru 2023
Jestem Waszym klientem już dłuższy czas, towar oczywiście jest wysokiej jakości, wszystkie formalności z zakupem proste i czytelne. jedyna uwaga to termin realizacji. W sytuacji gdy na stronie są informacje o dostępności towaru to oczekiwanie na przesyłkę tydzień to w dzisiejszych czasach trochę długo.
Nie polecam. Czekanie na zrealizowanie zamówienia 3 dni . Po czym otrzymuje wiadomość, że produkt który zamówiłem, nie jest dostępny. Porażka. Taka sytuacja przydarzyła mi się po raz drugi, a zarazem ostatni, ponieważ już nigdy więcej z tego sklepu zamawiał nie będę. Wybór produktów duży to na plus. Obsługa i czas zamówienia na minus.
28 lis 2023
19 lis 2023

Proszę nie wysyłąć tyle powiadomień…

Proszę nie wysyłać tyle powiadomień przez maila.
17 lis 2023
Trochę długo czeka się na paczkę.
17 lis 2023
11 lis 2023