marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4357)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

23 godziny temu
Sklep oferuje bardzo dużą ilość produktów zdrowego odżywiania. Ceny są przystępne.
BH
Beata H.
Kędzierzyn-Kożle

Maca Korzeń

Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem

👍

Szybka dostawa. Dostępność produktów.
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Bardzo dobre produkty.
KM
Kinga M.
Lędziny
Produkty świeże, dobrze zabezpieczone, kontakt ze sklepem bezproblemowy, dlatego kolejny już raz robiłam tam zakupy. Do wyboru za grosik dobry jakościowo kosmetyk.
UI

szybka dostawa

profesjonalnie zapakowany produkt ,szybka dostawa ...

WSPANIAŁY SKLEP BIO!!!

Ze względu na swoje zdrowie muszę żywić się produktami bezglutynowymi oraz bezlaktozowymi, bez cukru, dlatego bardzo cenię sobie możliwość zakupu Państwa produktów. Taka forma dostaw nie tylko Bio ale zgodnych z moimi chorobami i do tego wysokiej jakości wszystkim polecam i nadal sama będę kupować. ✌️
Świetny kontakt.
Zamówiony towar dotarł szybko w dobrym stanie.