marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (500) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4402)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

15 sie 2023
Paczka dobrze zapakowana, wszystkie produkty są w zamówieniu, szybka przesyłka, faktura. Nie mam żadnych uwag. Dziękuję bardzo.
30 cze 2023

olej z czarnuszki

zakupiony olej z czarnuszki dotarł do mnie w ciągu dwóch dni, ma długą datę ważności i... znam jego prozdrowotne walory
14 paź 2023
Dużo ciekawych produktów. Sklep wywiązuje się bezbłędnie z przekazywania zamówionych produktów. Polecam znajomym.
24 maj 2023
Jest wszystko OKY ;;spr-kupna towaru spr. asortymentu jakosci towaru ogolnie jestem zadowolona DZIEKUJE
24 kwi 2023
Bardzo szybka realizacja, towar zgodny z opisem, długa data ważności. Czego jeszcze można chcieć? :-)
16 paź 2023
Nie pierwszy raz korzystam ze sklepu. Zawsze bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo. Marzena Zwolińska
RL
Renata L.
Szczecin
9 sie 2023

Świetny sklep

Błyskawiczna realizacja zamówienia, fantastyczny wybór, produkty dobrej jakości, konkretne promocje
13 cze 2023
Zamówione produkty dotarły szybko, sprawnie, bez problemów. Właśnie takich produktów oczekiwałam.
18 sie 2023

POLECAM

Nic, Wszystko jest OK Zamówienia, przelew ,czas realizacji. Właśnie jadę odebrać Paczkę wysyłamy
7 sie 2023
produkty zgodne z zamówieniem , dobrej jakości , przysłane w ekspresowym tempie do pochwalenia
29 sie 2023

Super sklep

Sklep , w którym zawsze znajdę to co potrzebuje w przystępnej cenie👍, szybka realizacja
7 paź 2023
Jak zwykle zamówiony towar otrzymałam szybko i pięknie zapakowany! Dziękuje i polecam🌺
22 lip 2023
Bardzo sprawnie i szybko dostarczone produkty. świetnie zapakowane. Polecam ten sklep.
AS
Anna S.
Gdańsk
15 lip 2023
Czasami brak niektórych produktów. Asortyment się wyczerpuje i nie powraca do sklepu.
AZ
30 maj 2023
Szeroka oferta, rabaty dla stałych klientów, szybka dostawa, dobry kontakt z obsługą.
6 sie 2023

Godny polecenia

Sprawna, szybka realizacja zamówienia. Produkt zgodny z opisem. Polecam zakupy tutaj,
Dobry kontakt z przedstawicielem firmy , szybka wysyłka , dobre produkty . Polecam
28 wrz 2023
Firma profesjonalna, dziękować za szybkość i terminowość dostawy towaru do odbiorcy
PJ
Piotr J.
Grudziądz
5 lip 2023

Świetny rzetelny szybki sklep. 🥰

Produkty świetne, smaczne. Wysyłka szybka. Kontakt z obsługą dobry . Kupuję od lat.

Wszystko przebiegło sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów.