marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.plOpinie

ważny od: 23 kwi 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep marketbio.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie marketbio.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23 kwi 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

12 kwi 2022
Obsługa sklepu jest bardzo kompetentna i pomocna. Zamówione towary są bardzo dobrze zapakowane. Realizacja zamówienia szybka i bez zbędnej zwłoki.

4 lis 2021
Po złożeniu zamówienia dostałem maila, ze nie ma jednego z produktów. Zapytano czy wybiorę coś innego w podobnej cenie czy maja zwrócić pieniądze. Poprosiłem o zwrot i czekam od kilku dni i zwrotu nie otrzymałem. Kwota niezbyt duża 18 zł ale jednak…

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

14 cze 2022
11 cze 2022
12 kwi 2022
17 paź 2021
Przesyłka bez zastrzeżeń. Perfekcyjnie i szybko. Fajnie byłoby, gdybym dostawała w każdej przesyłce jakiś mały prezent gratis 😉 Tak się dzieje w innych sklepach internetowych . Pozdrawiam serdecznie
9 lis 2021
Jestem bardzo zadowolona,🙃bez żadnych problemów ( jak zawsze zreszta). Blyskawiczna reakcja na moje “ domówienie “ produktów 😉. Pozdrawiam serdecznie cały zespół.
18 lut 2022
Duży wybór, konkurencyjne ceny, bardzo szybka dostawa i bardzo dobrze paczka zapakowana. Korzystam od lat i wielu osobom z mojego otoczenia już poleciłam 👍
21 paź 2021
więcej mąk bezglutenowych np mąka pszenna bezglutenowa wiem że jest bo kupiłam w niemczech oraz mleka roślinne w mniejszych pojemnikach.Pozdrawiam
18 sty 2022
Podoba mi się tryb przyznawania rabatu, dobra jakość produktów, szybka wysyłka. Brakuje mi jedynie dobrego nabiału szczególnie owczego i koziego.
14 gru 2021
Na plus jest szeroki asortyment, na minus czas realizacji zamówienia (ok. 5 dni od momentu złożenia zamówienia do momentu dostarczenia przesyłki).
26 lut 2022
Szybka wysyłka, dobrze zapakowany towar, dobre ceny, mogę spokojnie polecić nkazdemu ten sklep Prosty i sprawny system zamówień szczerze polecam
6 gru 2021
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bogata oferta, szczegółowy opis towarów, zamówienie szybko zrealizowane. Polecam.
2 mar 2022
Wszystko przebiegło bez zarzutu. Zamówienie zostało szybko zrealizowane. Towar dobrze zabezpieczony. Polecam sklep.
15 paź 2021
Odbierając osobiście,mogłem zapłacić kartą. Zamówiliśmy po ósmej ,odbierać mogliśmy już po 10.00.Rewelacja.
5 maj 2022
Szybka realizacja zamówienia, produkty super zabezpieczone przed uszkodzeniem. Towar zgodny z zamówieniem.