scandicsofa.pl- Logo - Opinie

scandicsofa.pl

Opinie (207) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (569)

Ważny od: 9 lip 2021
scandicsofa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 wrz 2023
Scandicsofa oferuje bogaty wybór mebli oraz materiałów wykończeniowych (mnóstwo tkanin jeśli chodzi o kolory, faktury, wytrzymałość na ścieranie, łatwość czyszczenia). Przed ostatecznym złożeniem zamówienia otrzymaliśmy fachowe wsparcie i opinie. Zostaliśmy wyposażeni w stosowne próbniki tkanin, które pomogły nam zweryfikować pierwotne założenia estetyczne bezpośrednio w naszym mieszkaniu i uratowały nas przed pierwotnym (jak się okazało - mniej fartowanym) pomysłem. Przez cały okres realizacji sofy byliśmy zaopiekowani i wiedzieliśmy na jakim etapie znajduje się nasza sprawa.

29 lis 2023
Nie mam zastrzeżeń co do sofy lub kontaktu przed realizacją. Moje zapytania otrzymały odpowiedź, potwierdzono mi modyfikację nóżek tak by pasowały do rodzaju podłoża, czekałam cierpliwie na realizację. Kilka dni przed skontaktowała się ze mną Pani z prośbą o potwierdzenie terminu dostawy - wtorek między 11-15. Odpowiedziałam, że możliwe będzie to po godzinie 16:00 - super, otrzymałam wiadomość że nie ma żadnego problemu, będą po 16:00. W dniu dostawy o godzinie 12:00 otrzymałam telefon od dostawcy że będą o 14:00. Powiedziałam że godzina odbioru została ustalona na 16:00 i że wcześniej nie ma takiej możliwości. Odpowiedź brzmiała że oddzwoni. O godzinie 14:00 kolejny telefon że są już pod domem. Kolejne tłumaczenia, że ustalenia były inne, próby szantażu emocjonalnego "że będą musieli czekać 2h" i co to za praca z której nie można się zwolnić xD przy wielkim wysiłku, zamieszaniu i nerwach odebraliśmy kanapę koło godziny 15. Przy montażu okazało się że modyfikacja nóżek nie została uwzględniona. Uważam to wszystko za brak profesjonalizmu.

Opinie nt. sklepu scandicsofa.pl

Próbki

super pomysł z darmowymi próbkami materiałów, bo nie zawsze odzwierciedlają kolorystykę poprzez monitor.
Zamówiłam próbki tkanin obiciowych. Przybyły szybko, pięknie zapakowane.
Świetne wykonanie, profesjonalna obsługa, dostawa z wniesieniem.
Szybka wysyłka i super jakość
Szybka i sprawna obsługa.
Super jakości tkanin...
3 mar 2024
3 lut 2024

wszystko ok

Łatwe złożenie zamówienia, przesłane darmowe próbki tkanin, dobry kontakt ze sklepem, dostawa z wniesieniem, mebel przyjechał w całości, nic nie trzeba było skręcać... Generalnie pozytywne doświadczenie, żadnych zastrzeżeń. Po kilku dniach użytkowania sofa też wydaje się ok
To jest naprawdę wspaniała sofa! Wygodna, pięknie wykonana z dbałością o każdy detal :)
Sofa pięknie wykonana. Dostawa w podanym terminie. Wszystko zgodne z opisem.
Super, wszystko wspaniałe. Próbniki są idealne.
Jakość materiałów na wysokim poziomie.
28 sty 2024
Jak zawsze najlepsi, wysyłają szybko.
Super kanapa i obsługa