bakaliowyswiat.pl

Opinie (114) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (114)

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja. We wtorek przed niedzielną wigilią, okazało się, że w moim mieście nie ma suszonych owoców potrzebnych do kompotu z suszu, a wyłącznie mieszanki i to wędzone! Z duszą na ramieniu składałam zamówienie, czy aby wszystko przyjdzie na czas- było nawet lepiej! Paczka była u mnie we czwartek. Cudo!

Nie wiem czemu sklep wprowadza klientów w błąd i sprzedaje napój z CUKREM (na pierwszym miejscu w składnikach) a nie syrop. To nie jest syrop! W opisie produktu na stronie tego cukru już nie ma. Proszę poprawić opis. Ten napój z cukrem i syropem z rokitnika nie jest wart swojej ceny.

Opinie nt. sklepu bakaliowyswiat.pl

LL
Lelio L.
Piaseczno
Pomimo opisu i zapewnień infolinii fistaszki całe w wilgoci i pleśn. A to jest trucizna!!!