milemaison.pl- Logo - Opinie

milemaison.plOpinie

ważny od: 6.07.2015
Sklep milemaison.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie milemaison.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.07.2015

Opinie nt. sklepu milemaison.pl

Opinie nt. sklepu milemaison.pl

Asortyment taki że każdy wybierze coś dla siebie. Ceny bardzo przystępne i obsługa która jest pomocna i dobrze uczciwie doradzi.
Profesjonalne doradztwo, znają się na tym co robią. Bogata oferta.
Mój ulubiony sklep z meblami. Szybko i konkretnie. Duży wybór bardzo dobrych jakościowo i zróżnicowanych stylowo mebli w dobrych cenach. Wyposażyć można tu sobie całe mieszkanie.
Nie wiem czemu wcześniej o nich nie słyszałam. Teraz poleciłam również siostrze bo akurat kupili mieszkanie i z tego co wiem też od nich trochę mebli wezmą.
Doskonałe podejście do klienta. Świetna jakość mebli i bardzo szeroki asortyment. Wzorowy transport. Gorąco polecam ten sklep.
Kupiłam u nich meble zachęcona opiniami w sieci. Ceny adekwatne do jakości. A jeśli chodzi o jakość jest prostu genialnie.
Kupowałem u nich meble kiedy urządzałem swoje mieszkanie. Świetna jakość, przystępna cena i bardzo dobry kontakt.
Kupiliśmy bardzo wygodne krzesła do pokoju dziennego i meble do sypialni z których jesteśmy bardzo zadowoleni.
Potwierdzam jak najbardziej że można się tu kompleksowo urządzić. Obsługa pomocna uprzejma i ogarnięta. Meble dobrej jakości i w dobrej cenie. Fajny sklep.
Miła, bardzo fachowa, kompleksowa obsługa, która zna się na tym co robi. Polecam w 100%