Certyfikat dla fotozakupy.pl

27.11.2013 r.
26.11.2017 r.

Opinie o fotozakupy.pl

4.66/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 50 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Polecam:)

Wszystko przebiegło bez zarzutów :)

Bezproblemowe zakupy, profesjonalne doradztwo. Polecam

To już kolejna moja transakcja w fotozakupy.pl Jak do tej pory nie mam najmniejszych powodów do niezadowolenia. Oferta sklepu jest bogata. Wprawdzie przesyłka się nieco opóźniła ale to nie jest wina sklepu ponieważ zamówienie złożyłem w gorącym okresie przedświątecznym. Byłem nieco zaskoczony kiedy w niedzielę po godzinie 18tej otrzymałem od InPost smsa z kodem do paczkomatu. Działają 24h/7dni tyg

Tani ale spełniający moje oczekiwania sprzęt , transakcja bez zbędnej zwłoki.

good, recommended

Szybko i bez problemów.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w fotozakupy.pl

wszystko w porządku polecam

wszystko dobrze

Jestem kolejnym zadowolonym klientem

Wszystko w jak najlepszym porządku :)

To już moje kolejne zakupy w sklepie fotozakupy.pl
Błyskawiczna realizacja zamówienia, towar dobrze zapakowany. Bardzo atrakcyjna oferta towaru. Brawo tak trzymać.

Transakcja przebiegła pomyślnie, polecam.

Zero zastrzeżeń. Sklep wykazał się pełnym profesjonalizmem.
Dostałem informację, że przesyłka będzie w poniedziałek, a zależało mi na tym, by była przed weekendem. Szybki telefon do sklepu, kompetentna obsługa. Pan zaproponował wysyłkę prosto z hurtowni. Drugiego dnia, w celu potwierdzenia, przedzwoniłem do sklepu i inna osoba o wszystkim wiedziała. Paczka doszła przed weekendem. POLECAM

Bardzo dobry sklep internetowy, towar zgodny ze specyfikacją bez niespodzianek co do dostępności towaru, komunikacji i realizacji wysyłki. Polecam.

Super podejście do klienta. Polecam

Polecam sklep z czystym sumieniem

Polecam sklep z czystym sumieniem

Tak. Dziękuję

Wszystko jest ok

szybka sprawna dostawa. Kamera zgodna ze specyfikacją i oczekiwaniami.

Niestety sprzedawca nie posiadał zamówionego towaru pomimo tego, że można go było zamówić na jego stronie internetowej.
Mierny

fotozakupy.pl odpowiada: 28.09.2016 r.
Przepraszamy za niedogodności, produkt został usunięty z oferty.

Dostawca nie posiadał wystawionego do sprzedaży towaru
Niedostateczny

fotozakupy.pl odpowiada: 28.09.2016 r.
Przepraszamy za niedogodności produkt został wycofany z oferty.

Wszystko OK.

Szybka i sprawna dostawa

Zero problemów z dostawą, towar dokładnie taki jaki zamówiłem. Strona internetowa bardzo w porządku, jednak widziałem lepsze. Ogółem- godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z lornetki,na pewno przyda mi się niedługo na urlopie nad morzem.

Obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Termin wysyłki nie zgodny z tym Co było podane na stronie inter sklepu wysyłka w 24 g, a wysłali za trzy dni
Dopiero. Kicha sklep do bani. Pozdro
Dostateczny

Bez zarzutu

Szybka i udana transakcja.

SUPER SKLEP

SUPER
Polecam gorąco

Firmę ocenia się po tym jak radzi sobie z trudnymi sytuacjami. Były pewne problemy ale załatwiono to grzecznie i z kulturą, nie zwalając winy na klienta.
Sklep polecam

Jerzy

Jestem Bardzo zadowolony z zakupów w sklepie, błyskawiczna reakcja, zależało mi na czasie i oczywiście wszystko doszło na czas.
pozdrawiam

Jedyny problem z jakim się spotkałem to firma dostawcza UPS, dwukrotnie nie odnieśli się do "Uwag dla kuriera", a osoby z Centrum Obsługi Klienta UPS również nie należały do osób kompetentnych. Niestety próby wyegzekwowania "uwag dla kuriera" tj. "Proszę o telefon przed dostarczeniem przesyłki" nie udały się, ani przeze mnie, ani przez firmę fotozakupy.pl.

fotozakupy.pl opinie klientów

fotozakupy.pl

fotozakupy.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 27.11.2013 r.

ul.Krakowska 4
42-600 Tarnowskie Góry
sklep@fotozakupy.pl
fotozakupy.pl

Fotozakupy.pl Kwiecińscy Spółka Jawna
ul.Krakowska 4
42-600 Tarnowskie Góry
Mateusz Kwieciński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na fotozakupy.pl.