brendi.pl- Logo - Opinie

brendi.pl

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2587)

Najlepszy z najlepszych .Mam absolutną pewność podczas zakupów w tym sklepie. Szybka dostawa , łatwy zwrot i szybki zwrot pieniędzy .Tak powinien funkcjonować każdy sklep. Brawo dla brendi.pl

29 lis 2023
Płaszcz ładny i byłabym zadowolona , gdyby nie był tak mocno pognieciony, ma tak duże załamania, że zastanawiam się czy go Państwu nie zwrócić ! Na razie wisi na wieszaku , mam nadzieję że się rozprostuje , ale co do tego mam obawę. Smutno mi , wszak jestem rozczarowana Irena
IM
IRENA M.
NOWY SĄCZ

Opinie nt. sklepu brendi.pl

18 sty 2024

Rozczarowanie !!!!!!

No niestety kurtki które zamówiłam ,nie spełniły moich oczekiwań ,numeracja jest zaniżona ,noszę M wszystkie ubrania mam tego rozmiaru a zamówiłam kurtki większe czyli L i XL i XL było bardzo opięte ?wykonanie kurtki ,gatunek nie jest wart tej ceny jestem rozczarowana dlatego zwróciłam towar .
27 sty 2024
IM
IRENA M.
NOWY SĄCZ

Zakupiona kurtka zimowa

est to mój drugi zakup. Kurtka kupiona kurtkę zakupioną aktualnie zmuszona byłam odesłać, ponieważ nie spełnia oczekiwań,jest zbyt cienka, ponadto miała naderwaną kieszeń.
ZB
Zemar B.
Biała Podlaska
24 lis 2023
Wysyłać towar zgodny z rozmiarem a nie zaniżonym.Już drugi raz taka sama sytuacja.
29 lis 2023
Rozmiarówkę należałoby zamienić z azjatyckiej na europejską. Kiedy rozm. L okazał się S. Miejsca na średni biust zabrakło aby zapiąć kurtkę szczupłej osobie 165 cm wzrostu.
19 paź 2023
20 lis 2023