eternel.plOpinie

eternel.pl - Najlepsze kosmetyki naturalne! Piękno z natury.

éternel to współczesna świątynia Afrodyty, w której wieczne piękno i młodość przestały być przywilejami bogów Olimpu. Sklep oferuje kosmetyki starannie wyselekcjonowane, wielokrotnie nagradzane, zdrowe i bezpieczne – naturalne, ziołowe oraz kosmetyki z certyfikatem, który świadczy o ich naturalnym pochodzeniu. Sklep jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę kilku marek kosmetyków naturalnych: MACROVITA, OLIVE-ELIA, BIOAROMA, OLIVE'SECRET, ELOTIA. Kosmetyki w éternel powstały z miłości do piękna i natury. Dzięki éternel, każdy znajdzie swój unikalny i naturalny sposób na zatrzymanie piękna i młodości. Zamówienia są wysyłane jako ubezpieczone przesyłki kurierem DPD, kurierem InPost lub poprzez Pocztę Polską. Zamówienia można również odebrać osobiście w całej Polsce - w blisko 25 tys. punktów odbioru (Paczkomaty InPost, Kioski RUCHu, Placówki Poczty Polskiej, stacje Orlen). Informacje o stanie realizacji zamówienia wysyłane są Klientom na bieżąco - poprzez e-mail lub SMS. Teraz również Ty możesz sobie pozwolić na luksus i piękno z najlepszych źródeł naszej doskonałej matki - Natury. Zapraszamy do skorzystania z ponadczasowego piękna natury!
Krzysztof Wojno MultiBOX24.pl
Ceglana 8
05-270 Marki
Krzysztof Wojno

Opinie nt. sklepu eternel.pl

5.00 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu eternel.pl

Ekspresowa wysyłka, najlepszej jakości kosmetyki. Polecam sklep