szpilkiwsypialni.pl- Logo - Opinie

szpilkiwsypialni.pl

Opinie (67) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (192)

Ważny od: 20 sie 2021
szpilkiwsypialni.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem bardzo zadowolony. Super szybko dostałem paczkę, obsługa miła i pomocna, a wybór zabawek duży i ciekawy. Na pewno jeszcze tu wrócę po więcej zakupów. Polecam ten sklep każdemu!

6 maj 2023
Brak dostarczenia w 24 godziny, tak jak było zapewnione, później brak odbioru infolinii (dzwoniłam bardzo dużo razy), oraz brak odpowiedzi na mail, probley z odbiorem opóźnionej 2 dni paczki, zamiawialam do konkretnego punktu, a tak poszło na paczkomat. Kody nie działały, dopiero po około 30 minutach biegania w te i spowrotem do punktu odbioru i paczkomatu, który nim nie był, dziewczyny z punktu odbioru pomogły mi odblokować skrzynkę na inny sposób. Po to zamawiałam do punktu odbioru, a nie do paczkomatu, a i tak zostało to zlekceważone, tak jak ja na infolinii i w mailach. Przy tak drogim zakupie liczyłam na o wiele lepszą obsługę zamówienia. Moim zdaniem zachowanie po stronie sklepu całkowicie naganne, zero przeprosin, ani jakiekolwiek kontaktu. Wątpię czy cokolwiek jeszcze zamowię, a szkoda bo ceny przyzwoite. Jeszcze nie odpalowalam paczek, zobaczymy w ogóle czy się wszystko zgadadza, choćby tyle. Teraz boje się, że jeżeli zabawka za prawie 600 zł mogłaby się zepsuć nie zostanie mi nawet przyjęta reklamacja na gwarancję (podobno dwuletnią, bo pracują tam chyba duchy, lub ludzie, którym w ogóle nie zależy na kliencie). Duże rozczarowanie niestety...

Opinie nt. sklepu szpilkiwsypialni.pl

Błyskawiczna wysyłka, dyskretna, niewzbudzająca podejrzeń przesyłka. Perfekcja w każdym calu, jeśli chodzi o obsługę klienta.
Miła obsługa, ciekawy asortyment, expresowy przesyłka. Polecam
Wszystko OK. Polecam w 100%
Wszystko ok. Polecam 🙂
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszego sklepu. Zapraszamy na kolejne zakupy.
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego sklepu. Zapraszamy na kolejne zakupy.
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Cieszymy się z pięciogwiazdkowej oceny! Dziękujemy za zaufanie. Stale dążymy do tego, aby nasza oferta i obsługa stały na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kolejne zakupy!
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Serdecznie dziękujemy za maksymalną ocenę i okazane zaufanie. Do zobaczenia wkrótce!
Mój ulubiony sklep
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Cieszymy się niezmiernie, że Nasz sklep jest ulubionym miejscem Państwa zakupów! Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy kontynuować dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz niezapomnianych wrażeń zakupowych. Serdecznie zapraszamy ponownie!
Miła i profesjonalna obsługa oraz szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Cieszymy się, że nasza obsługa i szybkość dostawy spełniły Państwa oczekiwania. Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy na kolejne zakupy, mamy nadzieję, że będą równie satysfakcjonujące.
Fajny,niestandardowy opis z nutką erotyzmu przy realizacji zamówienia.Zachęca do zakupów.Warto to kontynuować.
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Dziękujemy za docenienie naszego podejścia! Zapraszamy na kolejne zakupy!
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie! Cieszymy się, że nasza oferta i obsługa spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
9 mar 2024

Rewelacja

Prezent był ładnie zapakowany, paczka została dostarczona w terminie a samo urządzenie daje bardzo dużo rozkoszy
10 mar 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zarówno opakowanie prezentu, termin dostawy, jak i jakość urządzenia spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie do szpilkiwsypialni.pl!
2 mar 2024
Świetna obsługa. Polecam
10 mar 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy mogli zaoferować produkty i usługi, które przyczynią się do jeszcze lepszych doświadczeń. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszej oferty w szpilkiwsypialni.pl i odkrycia nowości, które regularnie pojawiają się w naszym asortymencie!
10 mar 2024
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na kolejną okazję, aby zaoferować Państwu wyjątkowe doświadczenia zakupowe. Zapraszamy ponownie do szpilkiwsypialni.pl!
24 lut 2024
Miła i szybka obsługa
10 mar 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej obsługi! Cieszymy się, że nasz zespół mógł zapewnić Państwu miłą i szybką obsługę. Mamy nadzieję, że każde kolejne doświadczenie z szpilkiwsypialni.pl będzie równie pozytywne. Zapraszamy ponownie!
10 lut 2024
10 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! To dla nas wielka radość i motywacja do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie dostarczyć Państwu produkty i usługi najwyższej jakości. Zapraszamy ponownie do szpilkiwsypialni.pl!
10 lut 2024
10 mar 2024
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa zaufanie. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszej oferty na szpilkiwsypialni.pl!