blitzhandel24.pl- Logo - Opinie

blitzhandel24.pl

Opinie (199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (667)

Ważny od: 29 cze 2020
blitzhandel24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 cze 2023
Dostawca oprogramowania Bitdefender Total Security 2023 (3 stanowiska, 3 lata) szybko zareagował na moją prośbę o pomoc w aktywacji kluczy oraz instalacji programu. Podczas czatu konsultant pan Clemens PRINZ aktywował kody dostępu. Dalej powinienem działać sam; niestety, pojawiła się blokada, której nie umiałem usunąć (mam 73 lata, nie jestem programistą). Równolegle napisałem do serwisu BD. Miałem pewne trudności z komunikacją, ale nieoczekiwanie, w przeddzień upływu terminu ważności poprzedniego programu BD, zauważyłem, że instalacja została zakończona i to na wszystkich trzech stanowiskach. Bardzo dziękuję firmie Blitzhandel24 oraz Centrali BD za efektywną pomoc.
KK
Krzysztof K.
Mysłowice

24 kwi 2023
Zamówiłem licencję (klucz cyfrowy) na antywirusa w poniedziałek. Powinienem go dostać po chwili gdy zapłacę. A dostałem dopiero w środę po mojej interwencji. Wtedy zażądałem faktury na ten produkt. I znów czekam, czekam nie mogę się doczekać otrzymania maila z fakturą. Mija tydzień a cała transakcja jest nie zakończona bo nie mogę się z firmą rozliczyć bez faktury. Tak się pracowało w 20 wieku a wy chyba nie zauważyliście że jest już 21 wiek.

Opinie nt. sklepu blitzhandel24.pl

szybkośc
Wszystko OK.
Natychmiastowa wysyłka zamówienia. Wszystko działa jak należy, aktywacja on-line przebiegła sprawnie.
KB
Jak zwykle płatność i natychmiastowa dostawa zgodnie z zamówieniem
w trakcie sprawdzania
Pomimo opłacenia zakupu najpierw twierdzono,że nie zapłaciłem a potem zwrócono wpłatę???? straciłem czas i zaufanie osoby której obiecałem wykonanie przekonwertowanie filmów. Nie polecam tej firmy

Wszystko OK ! :)

Szybka dostawa, dobry kontakt :) Jestem zadowolony. Zakupione 2 klucze :)

👍

Szybka dostawa Anty Virus McAfee LiveSafe 2024 (klucz wraz z instrukcją). Póki co wszystko Ok. Polecam!
Sprawna obsługa.
Miałem problem z pobraniem zakupionego produktu ale dzięki podjętym staraniom firmy udało mi się rozwiązać mój problem. Firma BLITZHANDEL to solidna firma.

Szybka realizacja zamówienia a minusem…

Szybka realizacja zamówienia a minusem jest to że nie można zrezygnować z produktu w przypadku niezadowolenia z jego jakości. Programu VPN który zakupiłem w ogóle nie używam a BLITZHANDEL poinformował mnie , że zwrot pieniędzy za produkt i rezygnacja z niego jest niemożliwa.
Atrakcyjna cena. Natychmiastowa dostawa kucza do zakupionego programu.
WD
Witek D.
Czerwonak

Świetny sklep

Kupuję już od dawna! Nigdy się nie zawiodłem! Ceny znacznie niższe, niż u konkurencji. Rewelacja!!!!! Ekspresowa dostawa. Polecam!
10 mar 2024
Szybka realizacja zamówienia.
AP
Adam P.
Toruń
10 mar 2024
Szybkość realizacji zamówienia.
9 mar 2024
Szybko i solidnie. Poprzednio zamawiając u innego dostawcy padłem ofiarą oszustwa. Sprzedane klucze aktywacyjne były fałszywe J.S