agraled.pl

Opinie (152) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (242)

Ważny od: 27 lip 2022
agraled.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 maj 2023
Witam. Zamontowałem lampy do John Deere 6430. W porównaniu do oryginału to przepaść. Ja miałem już zamontowane żarówki led, które świeciły całkiem dobrze zwłaszcza mijania. Na światłach drogowych konstruktor zaplanował żarówkę H3 co w mojej ocenie jest lekko mówiąc pomyłką. Na nowych lampach mijania są minimalnie gorsze w porównaniu do H7 led a drogowe są dużo lepsze.

2 maj 2024
W opisie lamp nie było informacji, że przez brak opornika kierunkowskaz zacznie się zachowywać jakby żarówka była spalona.

Opinie nt. sklepu agraled.pl

2 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu agraled.pl
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię! Zawsze staramy się, aby oferowane produkty spełniły oczekiwania Klienta. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań, bardzo prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, na pewno znajdziemy przyczynę nieprawidłowości i postaramy się znaleźć rozwiązanie. Naszym największym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Pozdrawiamy, zespół Agraled.pl.
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu agraled.pl
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię! Zawsze staramy się, aby oferowane produkty spełniły oczekiwania Klienta. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań, bardzo prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Naszym największym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Pozdrawiamy, zespół Agraled.pl.
Odpowiedź ze sklepu agraled.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Zawsze staramy się, aby oferowane produkty oraz obsługa spełniły oczekiwania Klienta. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań lub jest inny powód, bardzo prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Naszym największym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Pozdrawiamy, zespół Agraled.pl.
Szybsza wysyłka
16 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. Bardzo nam przykro z opóźnienia dostawy zamówionych produktów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zostały dostarczone jak najszybciej. Opóźnienia często wynikają z winy przewoźnika. W przypadku pytań o czas realizacji, status wysyłki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
10 paź 2023
2 zamówienie i kolejny raz opóźnienie dostawy, przesyłka doszła po 6 dniach.
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinie. Bardzo nam przykro z opóźnienia dostawy zamówionych produktów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zostały dostarczone jak najszybciej. Przybliżony czas dostawy to 2-3 dni robocze. Opóźnienia często wynikają z winy przewoźnika. W przypadku pytań o czas realizacji, status wysyłki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
1 lis 2023
7 dni roboczych minęło a przesyłka nadal nie dotarła.
2 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. Bardzo nam przykro z takiego opóźnienia dostawy zamówionych produktów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zostały dostarczone jak najszybciej. Opóźnienia często wynikają z winy przewoźnika. W przypadku pytań o czas realizacji, status wysyłki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
13 paź 2023
nie otrzymałem towaru od tygodnia
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinie. Bardzo nam przykro z takiego opóźnienia dostawy zamówionych produktów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zostały dostarczone jak najszybciej. Opóźnienia często wynikają z winy przewoźnika. W przypadku pytań o czas realizacji, status wysyłki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
17 gru 2023
Wysyłka za pobraniem
16 sty 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Zawsze staramy się, aby oferowane produkty oraz obsługa spełniły oczekiwania Klienta. Na ten moment niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować wysyłki za pobraniem, jednakże jesteśmy świadomi, że jest to najwygodniejszy sposób dostawy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy, zespół Agraled.pl.
26 lip 2023
Długi czas dostawy
9 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej zostały dostarczone do Państwa nasze produkty. Przybliżony czas dostawy to 2-3 dni robocze, taką informację również podajemy na naszej stronie internetowej. Jednakże czasami opóźnienia w dostawie wynikają z winy przewoźnika. Gdy czas oczekiwania znacznie się wydłuża, bardzo prosimy o kontakt z nami. Pozdrawiamy, Agraled.pl
18 wrz 2023