EASY-surfshop.pl- Logo - Opinie

EASY-surfshop.pl

Opinie (236) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1299)

Ważny od: 14 kwi 2016
EASY-surfshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 lis 2023
Kupiliśmy dwie deski F2 dla siebie i dla żony. Będą wodowane dopiero latem więc ciężko o oponie o produkcie. Jednak mogę opisać stan deski które były tzw. 2 gatunku. Mają niewielkie ubytki w piance a raczej odgniecenia. Filny są lekko wygięte i raczej nie będą mieć większego znaczenia przy sterowności deską. Chyba że będziemy pływać z silnikiem zaburtowym.😃

21 cze 2023
Zamówienie na dwie pianki złożyłam 11.06. Jedna z pianek miała być dostępna od razu, druga miała być dostępna w magazynie zewnętrznym i wysłana do 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 21.06. i ANI JEDNA pianka nie została do mnie wysłana. Sklep nie zapytał mnie, czy wyrażam zgodę na czekanie na drugą piankę, aby wysłać obie w jednej przesyłce. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu osobom, którym zależy na czasie.

Opinie nt. sklepu EASY-surfshop.pl

27 paź 2023

Jest pole do porawy

Należy zadbać o aktualność ofert w sklepie internetowym: https://easy-surfshop.pl/do/item/U01176/UNIFIBER-Bom-Windsurfingowy-ALU-VGRIP-140-190-POTE#prettyPhoto Bom którego nie ma nadal można kupić !!!
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
27 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo rzadko nam to się przytrafia, ale faktycznie stało się i w tym przypadku walczymy z chochlikiem systemowym. Oczywiście naprawimy ten błąd i jesteśmy wdzięczni za zwrócenie nam uwagi. Przykro nam, że trafiło na Ciebie. Polecamy się ze specjalnym rabatem. O szczegóły zapytaj naszego eksperta. Pozdrawiamy. EASY-surfshop Team