EASY-surfshop.pl- Logo - Opinie

EASY-surfshop.pl

Opinie (238) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1311)

Ważny od: 14 kwi 2016
EASY-surfshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 lis 2023
Kupiliśmy dwie deski F2 dla siebie i dla żony. Będą wodowane dopiero latem więc ciężko o oponie o produkcie. Jednak mogę opisać stan deski które były tzw. 2 gatunku. Mają niewielkie ubytki w piance a raczej odgniecenia. Filny są lekko wygięte i raczej nie będą mieć większego znaczenia przy sterowności deską. Chyba że będziemy pływać z silnikiem zaburtowym.😃

21 cze 2023
Zamówienie na dwie pianki złożyłam 11.06. Jedna z pianek miała być dostępna od razu, druga miała być dostępna w magazynie zewnętrznym i wysłana do 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 21.06. i ANI JEDNA pianka nie została do mnie wysłana. Sklep nie zapytał mnie, czy wyrażam zgodę na czekanie na drugą piankę, aby wysłać obie w jednej przesyłce. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu osobom, którym zależy na czasie.

Opinie nt. sklepu EASY-surfshop.pl

Dobre porady, nie nastawione na sprzedaż drogich produktów, lecz praktycznych i adekwatnych do posiadanych umiejętności.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że mogliśmy pomóc. Odpowiedni dobór sprzętu i doradztwo traktujemy jako nasz priorytet. Zawsze staramy się zapewnić praktyczne rozwiązania, które najlepiej odpowiadają potrzebom naszych klientów. Dziękujemy miłe słowa! - EASY-surfshop Team

Polecam!

Doradztwo, konsultacje, transport, wszelka pomoc, bardzo dobre ceny i dostępność towarów, polecam!
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za Twoją wyjątkową opinie! To dla nas ogromna nagroda. Dzięki Tobie czujemy, że nasza praca ma sens :). - EASY-surfshop Team
Doskonała realizacja dostawy.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Twoja opinia rozpromieniła nam dzień! Dziękujemy za uznanie naszej profesjonalnej obsługi i szybkiej wysyłki! 🌞🚚 - EASY-surfshop Team
Bardzo profesjonalna obsługa
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za świetna opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony :) Zapraszamy w przyszłości. EASY-surfshop Team
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Twoja pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy! - EASY-surfshop Team
KM
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! - EASY-surfshop Team
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. To dla nas ogromna motywacja! - EASY-surfshop Team
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dzięki za pozytywną energię! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie! - EASY-surfshop Team
AM
Anika M.
Płock
24 mar 2024
Jestem klientem od początku od 23 lat bo właśnie tyle pływam na desce. Wiele już kupiłem w tym sklepie sprzętu przez te lata z zawsze to samo, super obsługa, doradztwo, sprzęt i możliwość dogadania się w razie potrzeby. Polecam, SUPER SKLEP. A z FunSurf latam do Egiptu do Soma Bay i też jest super.
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
To niesamowite, że masz tak długą historię współpracy z EASY-surfshop! Dwadzieścia trzy lata na desce to naprawdę imponujący czas, pełen niezapomnianych przygód i wrażeń. To, że wybierasz nasz sklep od samego początku i zawsze masz pozytywne doświadczenia, to nasz powód do dumy i najlepszy urodzinowy prezent, jaki możemy dostać. Bardzo dziękujemy. Bycie częścią Twojej windfurfingowej pasji to sama przyjemność. Dziękujemy za polecenia i zaufanie. Działamy by każda wizyta w EASY-surfshop była jeszcze lepsza. Dobrych wiatrów. Zespół EASY-surfshop.
Profesjonalna i otwarta na klienta obsługa doradcza, rozsądna cena i punktualna dostawa zgodna z ofertą na stronie
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Wow, dzięki za tę super opinię! 😊 Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i sprawić, że doświadczenie z nami było pozytywne.
Dobry kontakt ze sprzedającym miła i fachowa obsługa. polecam
Odpowiedź ze sklepu EASY-surfshop.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo dumni z naszego Zespołu, który składa się z doskonałych fachowców i pasjonatów sportu. Z przyjemnością pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego sprzętu. Jeśli będziesz potrzebować dalszej pomocy, zawsze możesz na nas liczyć. Dziękujemy za docenienie naszej pracy!