bizuteria-tytanowa.plOpinie

: 1 365Bardzo dobryCertyfikowany sklep

bizuteria-tytanowa.pl- Logo - Opinie
bizuteria-tytanowa.pl- Logo - Opinie

bizuteria-tytanowa.pl - Obrączki Tytanowe, Obrączki Wolframowe, Stalowe

Odkryj piękno hipoalergicznych obrączek tytanowych i wolframowych! Kupując na Biżuteria-Tytanowa.pl: • możesz liczyć na przyjazną, fachową pomoc doradców – to nie pusta obietnica. W każdej chwili możesz napisać do sklepu na czacie, wysłać maila lub zadzwonić. Uzyskasz rzetelne informacje, podpowiedzi i porady. • oczekuj ekspresowej wysyłki – w sytuacjach awaryjnych kurier dotrze do Ciebie nawet w 24 h od zakupu (opcja dostępna dla wybranych modeli), • nie zapłacisz za przesyłkę – dostawa biżuterii kurierem jest zupełnie bezpłatna na terenie całej Polski, • kupujesz bezpiecznie – płacisz przy odbiorze lub za pośrednictwem PayPal (wtedy płatność jest ubezpieczona), a na dodatek masz 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę zakupionej biżuterii: wygodnie i bez ponoszenia kosztów – kurier odbierze przesyłkę prosto z Twojego domu, • wybierasz spośród wielu atrakcyjnych wzorów – bez względu na to, jakie obrączki Wam się marzą, znajdziecie design idealnie dopasowany do swoich oczekiwań. Koniecznie sprawdź również ofertę niesamowicie wytrzymałych obrączek wolframowych, a także tych ze stali i srebrnych. Już wkrótce w sklepie znajdziesz też inne modele tytanowej biżuterii.
Vissoro Łukasz Iwanów
ul. Skarbowa 8
59-220 Legnica
CEIDG REGON 36647580
Łukasz Iwanów

Opinie nt. sklepu bizuteria-tytanowa.pl

4.87/5.00

< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu bizuteria-tytanowa.pl

Wczoraj
Wszystko przebiegło sprawnie, super :)
Obrączki dotarły 2 dni po złożeniu zamówienia i są naprawdę śliczne ja z żoną jesteśmy mega zadowoleni!!! Polecam gorąco i napewno wrócę ponownie do Państwa. Polecam
Profesjonalna obsługa i wykonanie zgodnie z zamówieniem. Ładne opakowania towaru na prezent. Polecam.
POLECAM
Pięknie wykonany nieśmiertelnik i szybka dostawa.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, prezent w postaci grawerowanych nieśmiertelników bardzo udany. Obsługa i dostawa - super!
Błyskawiczna dostawa oraz znakomita obsługa. Indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań. Serdecznie polecam
Szybko, pięknie wykonane, 100% polecam :)
Świetny produkt i super kontakt z firmą. Bardzo miła Pani, która sprawdzała dostępność produktu. Polecam!
Obrączki są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu są poprostu mega
Batdzo pomocna obsługa Wzybka dostawa- obrączki piękne
Piękna, dopracowana w każdym szczególe. Świetna obsluga. Polecam
Świetne wykonany grawer. Polecam sklep.Jeśli będę miała jeszcze coś wygrawerować na pewno w tym sklepie. Miła obsługa i szybka dostawa.
Łatwe i szybkie zamówienie
Super zakup . Polecam w 100%
Obrączki są piękne, a dostawa była błyskawiczna :O
identyfikator dla pieska wykonany profesjonarnie.Przy zamówieniu otrzymałem pomoc w projekcie. Bardzo dziękuję.