www.bizuteria-tytanowa.pl- Logo - Opinie

www.bizuteria-tytanowa.pl

Opinie (110) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2203)

Ważny od: 11 maj 2017
www.bizuteria-tytanowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 paź 2023
Zdecydowanie polecam! Jest to sklep warty zapamiętania na mapie polskiego interentu. Jakość brelka przewszysza oczekiwania. Jest naprawdę skórzany - o blaszce nie wypowiem się bo nie znam się na stali jednak wygląda bardzo elegancko i efektownie. Zaangażowanie pracowników także zaskakuje - widać że nie jest to masowa robota a sklep nie realizuje zamówień "jak leci" Pani pomogła z poprawką projektu bez żadnej łaski (pomililiśmy słowa).

22 maj 2023
Otrzymałem zbyt dużą obrączkę. Sklep zgodził się ją wymienić. Niestety sklep nie widział nic złego w łamaniu swojego regulaminu i przekazał moje dane osobowe firmie trzeciej, nieujętej w regulaminie (niedozwolona przez regulamin firma kurierska). Sklep zbiera też nadmiarowe dane osobowe w celu wysłania próbnika rozmiarów - zbiera dane do wysyłki pocztowej a wysyła e-mail z instrukcją nawet nie wspominając, że paczka nie przyjdzie. Nie dostałem odpowiedzi co się dzieje dalej z tymi danymi. Po kilkukrotnym wytłumaczeniu problemu, sklep podjął próbę przerzucenia odpowiedzialności na mnie (że ja źle wybrałem kuriera). Po zażądaniu wykazu danych, które zostały przekazane niewłaściwej firmie, sklep przestał odpisywać (już miesiąc brak odpowiedzi). Mimo wszystko dyskusja była kulturalna a obrączka została doręczona - boję się ją odesłać do wymiany, bo przestali odpisywać i nie chcę zostać z niczym ale jeśli komuś nie przeszkadza brak bezpieczeństwa danych osobowych i ryzyko niedokładnych wymiarów, to polecam, bo reszta jest w porządku a jakość produktu wysoka. Niestety to nie na moje nerwy przed ślubem...

Opinie nt. sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl

6 kwi 2024

Moneta personalizowana

Jestem wdzięczna całemu Zespołowi za perfekcyjne wykonanie indywidualnej monety. Na szczególne słowa uznania zasługuje Pani, która od chwili odebrania ode mnie zamówienia telefonicznego do chwili wysłania monety, pozostawała ze mną w stałym kontakcie. Cierpliwie odpisywała na moje wiadomości. Przekazywała wszystkie moje uwagi do Grafików, a było ich trochę :) Graficy wykonali łącznie cztery projekty monety, za każdym razem uwzględniając moje uwagi. Śmiało mogę powiedzieć, że proces tworzenia monety był zespołowy. A efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Moneta została starannie wykonana. Każdy jej element jest wyraźny, gładki. Zastosowano doskonałe proporcje między tekstem a użytymi grafikami. Moneta została zapakowana w sposób estetyczny. Jakbym dostała najcenniejszy podarunek. Szczerze polecam.
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Dziękujemy za przepiękną i niezwykle rzeczową opinię. Wkładamy cale serce w wykonanie naszych monet personalizowanych, a każdy z projektów od początku do końca powstaje z pełnym udziałem Klienta. Stworzenie dla Pani monety było dla nas czystą przyjemnością! Dziękujemy za zaufanie i oczywiście zapraszamy ponownie! Wszystkiego dobrego! www.bizuteria-tytanowa.pl

Polecam tę firmę!

Produkt w 100 % zgodny z moimi oczekiwaniami. Wymiana korespondencji mailowej odbywała nawet w weekend.
30 mar 2024
Dziękujemy za piękną opinię! Cieszymy się ogromnie, że zarówno zamówiony produkt jak i poziom obsługi spełnił Pani oczekiwania. Staramy się regularnie odpowiadać na wiadomości, nawet w weekendy jeśli jest taka możliwość. Dziękujemy za zakupy i oczywiście zapraszamy ponownie! www.bizuteria-tytanowa.pl
Szybka realizacja zamówienia, obsługa na najwyższym poziomie, Polecam
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Ogromnie dziękujemy za wspaniałą opinię! Niezmiernie miło nam, że zarówno produkt jak i poziom obsługi spełniły państwa oczekiwania. Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie! www.bizuteria-tytanowa.pl

Polecamy

Obrączki zgodne z opisem, Fachowa i miła obsługa 100%zadowolenia
23 mar 2024
Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię! Cieszymy się ogromnie, że tytanowe obrączki przypadły państwu do gustu! Życzymy wszystkiego dobrego!
Wszystko tip top! Będę wracać 🖤
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Dziękujemy za uznanie i oczywiście zapraszamy ponownie! www.bizuteria-tytanowa.pl
Ładny i odpowiedna wielkość
Polecajka! 🖤
Bardzo fachowe podejście do klienta. Cały proces zakupu, łącznie z wysłaniem obrączek do przymierzenia przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pani, z którą się kontaktowałem była bardzo miła i pomocna. Jakość otrzymanego towaru bez zarzutu, obrączki w pełni zgodne z opisem.
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię, jest nam niezmiernie miło, że zarówno poziom obsługi jak i sam produkt spełniły Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zakup wolframowych obrączek i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Pozdrawiamy www.bizuteria-tytanowa.pl
Serdecznie polecam! Dzięki życzliwości sklepu udało mi się domówić zagubioną przez męża obrączkę - jestem ogromnie wdzięczna gdyż wybrany przez nas wzór pojawia się tylko w parze. Raz jeszcze dziękujemy i niezmiennie polecamy!
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Dziękujemy za ciepłe słowa, cieszymy się, że udało nam przesłać Państwu brakującą obrączkę tytanową i znów jak pierwotnie posiadają Państwo swój wymarzony komplet obrączek ślubnych. Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie pozdrawiamy www.bizuteria-tytanowa.pl
25 lut 2024
Super wykonanie w bardzo szybkim czasie. Polecam serdecznie
31 sty 2024

Nieśmiertelnik

Produkt bardzo wysokiej jakości, nieśmiertelnik wygląda o niebo lepiej niż projekt który wymagał lekkiej poprawy co też mnie miło zaskoczyło gdyż zadzwoniła do mnie pani i poinformowała a raczej doradziła jak można zrobić to lepiej, widać profesjonalne podejście do tematu i obsługi klienta jestem więcej niż pewien że skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.
Polecam z całego serca, bardzo profesjonalne podejście i bardzo szybki kontakt. Jakość " na oko" rewelacyjna, co do trwałości jeszcze nie mam opinii, ale samo wykonanie- majstersztyk!
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Dziękujemy za tak ciepłe słowa, ogromnie cieszy nas , że wolframowy nieśmiertelnik oraz jego personalizacja przypadły Pani do gustu, Zapraszamy ponownie! www.bizuteria-tytanowa.pl
20 sty 2024

Breloczki rewelacja!

Zamówiłam już dwa breloczki i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :) miła obsługa, piękne wykonanie i błyskawiczna dostawa! Bardzo polecam! :)
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Dziękujemy za przepiękną opinię - to zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze dlatego ogromnie cieszą nas tak ciepłe słowa. Ogromnie nam miło, że wykonane przez nas breloki z grawerem spełniają Pani oczekiwania, Oczywiście zapraszamy ponownie! www.bizuteria-tytanowa.pl
Brelok przepiękny, miękki, elegancki dokładnie taki jak sobie wymarzyłam - szybka realizacja - dotarł na walentynki 🖤 Będę polecać!
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Dziękujemy za wspaniałą opinię, cieszymy się, że prezent dotarł na czas zwłaszcza, że spełnił Państwa oczekiwania. Liczymy, że zamówiony brelok z grawerowaniem przez długie lata będzie cieszył oko i serce obdarowanej osoby, Zapraszamy ponownie, pozdrawiamy www.bizuteria-tytanowa.pl
11 lut 2024
Szybko i profesjonalnie. Tekst jest sprawdzany i w razie niejasności weryfikowany.
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię, staramy się aby wykonane przez nas produkty dokładnie odzwierciedlały Państwa pomysł. Tym bardziej cieszy nas kiedy nieśmiertelnik z grawerowaniem spełnił Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie www.bizuteria-tytanowa.pl
7 lut 2024

Brelok z Grawerem

Staranne wykonanie, świetny kontakt, polecam
Sprawna realizacja zamówienia