www.bizuteria-tytanowa.plOpinie

: 1 174Bardzo dobryCertyfikowany sklep

www.bizuteria-tytanowa.pl - Obrączki Tytanowe, Obrączki Wolframowe, Stalowe

Odkryj piękno hipoalergicznych obrączek tytanowych i wolframowych! Kupując na Biżuteria-Tytanowa.pl: • możesz liczyć na przyjazną, fachową pomoc doradców – to nie pusta obietnica. W każdej chwili możesz napisać do sklepu na czacie, wysłać maila lub zadzwonić. Uzyskasz rzetelne informacje, podpowiedzi i porady. • oczekuj ekspresowej wysyłki – w sytuacjach awaryjnych kurier dotrze do Ciebie nawet w 24 h od zakupu (opcja dostępna dla wybranych modeli), • nie zapłacisz za przesyłkę – dostawa biżuterii kurierem jest zupełnie bezpłatna na terenie całej Polski, • kupujesz bezpiecznie – płacisz przy odbiorze lub za pośrednictwem PayPal (wtedy płatność jest ubezpieczona), a na dodatek masz 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę zakupionej biżuterii: wygodnie i bez ponoszenia kosztów – kurier odbierze przesyłkę prosto z Twojego domu, • wybierasz spośród wielu atrakcyjnych wzorów – bez względu na to, jakie obrączki Wam się marzą, znajdziecie design idealnie dopasowany do swoich oczekiwań. Koniecznie sprawdź również ofertę niesamowicie wytrzymałych obrączek wolframowych, a także tych ze stali i srebrnych. Już wkrótce w sklepie znajdziesz też inne modele tytanowej biżuterii.
Vissoro Łukasz Iwanów
ul. Skarbowa 8
59-220 Legnica
CEIDG REGON 36647580
Łukasz Iwanów

Opinie nt. sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl

4.87 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl

Wczoraj
Szybko, sprawnie, tak jak powinno być

Bardzo ciekawy choć mało znany asortyment, doskonała jakość w rozsądnych cenach. Świetna alternatywa dla tradycyjnej biżuterii. Pierścionek (tytan) i obrączki (wolfram) zakupione w salonie- Katowice gdzie zapewniono nam profesjonalny poziom obsługi. Do wad zaliczyć można kiepską lokalizację tego salonu a właściwie brak czytelnej informacji, że taki wogóle jest. Mimo tego ogólnie super, polecam.

Wczoraj
Poza delikatnie sfatygowaną ozdobną torebką wszystko ok, rozmiary adekwatne, obrączki tytanowe przepiękne :)

Wczoraj
Wspaniały kontakt, szybka wysyłka i bardzo dobra jakość

Realizacja ekspresowa.

długi termin oczekiwania na dostawę

Jestem zadowolona . Polwcam.

Brak informacji o nr. przesyłki, brak info od kuriera o której będzie

Oolecam. Najwyższa jakość i dbałość o klienta. Super ceny.

Obrączki są przepiękne Dostawa ekspresowa. Bardzo dziękuję :)

Bardzo dobra obsługa i piękna biżuteria

Szybka obsługa, sprawny zakup. Polecam

Bardzo piękne obrączki.

Cool

1 tydzień temu
Bardzo dobry kontakt. Bezproblemowa obsługa klienta. Super. Polecam.

1 tydzień temu
Jestem mega zadowolona. Realizacja zamówienia błyskawiczna, obrączki dotarły do nas po kilku dniach, są piękne dokładnie takie jakich oczekiwaliśmy. Super kontakt ze sprzedającym. Bezproblemowa wymiany obrączki na mniejszą bezpłatnie, płaciłam tylko za kuriera. Co do trwałości nie mogę ocenić, mam nadzieje, że będą nam służyły długi czas. Polecam.

Miła i sprawna obsługa.

1 tydzień temu
Oglądaliśmy biżuterię na żywo, żeby poczuć ciężar, ułożenie na palcu. Biżuteria jest dokładnie jak na zdjęciach. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, kurier był już następnego dnia od informacji, że biżuteria jest dostępna.

Świetna biżuteria, świetna obługa

2 tygodni(e) temu
Wszystko w porządku, wysoki poziom obsługi.