www.bizuteria-tytanowa.pl- Logo - Opinie

www.bizuteria-tytanowa.pl

Opinie (110) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2203)

Ważny od: 11 maj 2017
www.bizuteria-tytanowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 paź 2023
Zdecydowanie polecam! Jest to sklep warty zapamiętania na mapie polskiego interentu. Jakość brelka przewszysza oczekiwania. Jest naprawdę skórzany - o blaszce nie wypowiem się bo nie znam się na stali jednak wygląda bardzo elegancko i efektownie. Zaangażowanie pracowników także zaskakuje - widać że nie jest to masowa robota a sklep nie realizuje zamówień "jak leci" Pani pomogła z poprawką projektu bez żadnej łaski (pomililiśmy słowa).

22 maj 2023
Otrzymałem zbyt dużą obrączkę. Sklep zgodził się ją wymienić. Niestety sklep nie widział nic złego w łamaniu swojego regulaminu i przekazał moje dane osobowe firmie trzeciej, nieujętej w regulaminie (niedozwolona przez regulamin firma kurierska). Sklep zbiera też nadmiarowe dane osobowe w celu wysłania próbnika rozmiarów - zbiera dane do wysyłki pocztowej a wysyła e-mail z instrukcją nawet nie wspominając, że paczka nie przyjdzie. Nie dostałem odpowiedzi co się dzieje dalej z tymi danymi. Po kilkukrotnym wytłumaczeniu problemu, sklep podjął próbę przerzucenia odpowiedzialności na mnie (że ja źle wybrałem kuriera). Po zażądaniu wykazu danych, które zostały przekazane niewłaściwej firmie, sklep przestał odpisywać (już miesiąc brak odpowiedzi). Mimo wszystko dyskusja była kulturalna a obrączka została doręczona - boję się ją odesłać do wymiany, bo przestali odpisywać i nie chcę zostać z niczym ale jeśli komuś nie przeszkadza brak bezpieczeństwa danych osobowych i ryzyko niedokładnych wymiarów, to polecam, bo reszta jest w porządku a jakość produktu wysoka. Niestety to nie na moje nerwy przed ślubem...

Opinie nt. sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl

27 wrz 2023

Dziękuję za pomoc...

Cieszę się bardzo, że zdecydowałam się tu na zakup biżuterii. Bardzo solidna firma, rzeczowa i konkretna. Bardzo pomocna i cierpliwa kadra, nawet kilkukrotna wymiana i dopasowywanie produktów nie było dla nich problemem. Ja dzięki temu mam idealną biżuterię bez wychodzenia z domu. Dziękuje za wszelką pomoc :)

Gorąco polecam!

To już moje kolejne zamówienie - Męża obrączka uszkodziła się podczas wypadku - uratowała jego palec. Pani w błyskawicznym czasie przesłała Nam nową i identycznym grawerowaniem! Dziękujemy
23 sie 2023
Przede wszystkim cieszymy się, że ostatecznie nic złego się nie stało poza uszkodzeniem obrączki. Wykonanie nowej to w opisanej sytuacji najmniejszy problem. Życzymy dużo zdrowia! w razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji! Zapraszamy ponownie!
30 paź 2023
Zamówiłem medyczną bransolete! Jest super. Bardzo elegancka, wygodna i najważniejwze spełnia swoją fukncję, szybka realizacja i wysyłka - bezproblemowy kontakt ze sprzedającym
2 lis 2023
Cieszymy się, że bransoletka medyczna przypadła Państwu do gustu, każde zamówienie traktujemy indywidualnie - życzymy dużo zdrowia i zapraszamy ponownie https://www.bizuteria-tytanowa.pl
3 lip 2023

Kółeczko z grawerem

Super, jestem niezmiernie zadowolona:) Bardzo dobry kontakt ze Sprzedawcą, Pani Monika bardzo miła i uprzejma, dbająca ponad wszystko o zadowolenie Klienta.
20 lip 2023
Dziękujemy za ciepłe słowa! Przedkładamy zadowolenie Klienta ponad wszystko, tym bardziej cieszy Nas kiedy te starania zostają dostrzeżone i docenione. Zapraszamy ponownie, Biżuteria Tytanowa!
8 sie 2023
Obrączki piękne 😍 polecam , bardzo szybka przesyłka oraz dobry kontakt telefoniczny . Pani bardzo uprzejma i konkretna. Obrączki z wolframu
9 sie 2023
Cieszymy się bardzo, że Nasze obrączki wpisały się w Państwa oczekiwania, będą cieszyły oko i serce przez długie lata! Nasi pracownicy każdego dnia służą pomocą i radą - cieszymy się, że także w Państwa przypadku tak było. Zapraszamy ponownie, Biżuteria Tytanowa
5 lip 2023

Pozytywne podejscie pracownicy ktora…

Pozytywne podejście pracownicy która pomogła mi zweryfikować grawer na breloku
10 lip 2023
Bardzo cieszymy się, że udało Nam się pomóc w przygotowaniu i realizacji projektu. Nasi pracownicy starają się pomagać Państwu na każdym kroku składania i realizacji zamówienia - zarówno przez kontakt telefoniczny jak i mailowy. Zapraszamy ponownie! Biżuteria Tytanowa
23 maj 2023
Polecam sklep, zamówienie doszło szybko i bez problemu.
13 cze 2023
Dziękujemy, staramy się realizować każde zamówienie możliwie szybko i sprawnie, Zapraszamy ponownie! Biżuteria Tytanowa ;)
2 maj 2023
Super współpraca, szybkie dostarczenie obrączek
4 maj 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i ciepłe słowa. Cieszymy się, że obrączki dotarły na czas, a współpraca z nami spełniła Państwa oczekiwania!
27 kwi 2023
Piękne wykonanie. Idealny prezent.
4 maj 2023
Cieszymy się ogromnie, że wykonany przez nas nieśmiertelnik spełnił Pani oczekiwania i stał się prezentem idealnym. Zapraszamy ponownie! Biżuteria Tytanowa
13 gru 2023
Zamówiłam przepiękny brelok, zależało mi bardzo szybkiej realizacji (zagapiłam się z terminem) po kontakcie z Działem Obsługi Klienta udało się wykonać breloczek ekspresowo. Sam produkt przeszedł moje oczekiwania, zdjęcie nie oddaje blasku breloka, dawno nie udało mi się znaleźć tak wyjątkowego prezentu! Będę wracać i polecać!
22 lis 2023
Piękne opakowanie, wspaniały pożądny bryloczek, cudowna obsługa! Bezproblemowa pomoc na kazdym etapie zamówienia oraz doradztwo. Świetny pomysł na prezent za niewygórowaną cené, co ważne opakowanie także w pakiecie więc nie trzeba się o nic martwić - dostałqm "gotowca" do wręczenia! Cieszę się, że na Was trafiłam.
2 sie 2023

Uśmiech żony - bezcenny!

Bardzo dziękuję za pomoc w złożeniu zamówienia i wsparcie na każdym kroku - Pani nawet to wyslaniu zamówienia dopytywała czy przesyłka dotarła i czy jestem zadowolony! Moneta jest piękniejsza niż na projekcie - znacznie przewyższa moje oczekiwania, zdecydowanie warta swojej ceny! Uśmiech małżonki - bezcenny!
9 sie 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię oraz za tak wiele ciepłych słów! To zadowolenie Naszych Klientów jest dla Nas najważniejsze tym bardziej cieszymy się, że prezent wzbudził zachwyt Żony! Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie!
18 lis 2023
Wspaniała bransoletka, prezyzyjny grawerunek. Nie spodziewałam się ze będzie aż tak ładna, kupiliśmy ją ze względu na medyczne dane a okazało się że stała się ulubioną bizuterią taty!
22 lis 2023
Cieszymy się, że bransoletka medyczna przypadła Państwu do gusty. Staramy się aby grawerowane bransoletki pełniły funkcję także biżuteryjną i mogły być użytkowane na codzień niezależnie od okazji. Zapraszamy ponownie! www.bizuteria-tytanowa.pl
7 wrz 2023
Jakość produktów oraz profesjonalna obsługa- nawet w trudnych sytuacjach i w obliczu niezawinionego błędu po str sklepu. Polecam z całego serca
8 sie 2023
Wykonanie i jakoś bardzo dobra , szkoda że rozmiar 20 nie pokrywa się zbytnio z rozmiarem rzeczywistym bo obrączka jest wypukla od środka.
9 lis 2023
Polecam z całego serduszka ❤️ udało mi się zamowić tylko jedną brakującą obraczkę z kompletu! Super podejscie
22 lis 2023
Cieszymy się, że udało Nam się pomóc! W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji! Zapraszamy www.bizuteria-tytanowa.pl
28 kwi 2023
16 paź 2023

Profesjonalne wykonanie i szybka wysyłka plus bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.Polecam gorąco.
30 paź 2023
Ogromnie cieszymy się, ze brelok z grawerem w komplecie z opakowaniem personalizowanym spełniły Pani oczekiwania! - to zadowolenie Klientów jest dla Nas najważniejsze! Zapraszamy ponownie https://www.bizuteria-tytanowa.pl/
29 cze 2023

Bransoleta medyczna najwyższej jakości :wykonanie, skóra, grawer.

Piękny i funkcjonalny przedmiot, który spełnia bardzo ważną rolę w przypadku sytuacji kryzysowej.
13 lip 2023
Dziękujemy za docenienie Naszych produktów - jesteśmy dumni, że bransoletka medyczna przypadła Pani do gustu. Zapraszamy ponownie, Biżuteria Tytanowa
30 paź 2023
Towar zgodny z opisem. Świetny kontakt, błyskawiczna dostawa.
2 lis 2023
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się że zarówno Nasz serwis jak i brelok z grawerem spełnił Pani oczekiwania. Staramy się do każdego zamówienia podchodzić indywidualnie aby breloczek do kluczy stał się unikalną pamiątką! Zapraszamy ponownie https://www.bizuteria-tytanowa.pl/