www.bizuteria-tytanowa.pl- Logo - Opinie

www.bizuteria-tytanowa.pl

Opinie (110) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2203)

Ważny od: 11 maj 2017
www.bizuteria-tytanowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 paź 2023
Zdecydowanie polecam! Jest to sklep warty zapamiętania na mapie polskiego interentu. Jakość brelka przewszysza oczekiwania. Jest naprawdę skórzany - o blaszce nie wypowiem się bo nie znam się na stali jednak wygląda bardzo elegancko i efektownie. Zaangażowanie pracowników także zaskakuje - widać że nie jest to masowa robota a sklep nie realizuje zamówień "jak leci" Pani pomogła z poprawką projektu bez żadnej łaski (pomililiśmy słowa).

22 maj 2023
Otrzymałem zbyt dużą obrączkę. Sklep zgodził się ją wymienić. Niestety sklep nie widział nic złego w łamaniu swojego regulaminu i przekazał moje dane osobowe firmie trzeciej, nieujętej w regulaminie (niedozwolona przez regulamin firma kurierska). Sklep zbiera też nadmiarowe dane osobowe w celu wysłania próbnika rozmiarów - zbiera dane do wysyłki pocztowej a wysyła e-mail z instrukcją nawet nie wspominając, że paczka nie przyjdzie. Nie dostałem odpowiedzi co się dzieje dalej z tymi danymi. Po kilkukrotnym wytłumaczeniu problemu, sklep podjął próbę przerzucenia odpowiedzialności na mnie (że ja źle wybrałem kuriera). Po zażądaniu wykazu danych, które zostały przekazane niewłaściwej firmie, sklep przestał odpisywać (już miesiąc brak odpowiedzi). Mimo wszystko dyskusja była kulturalna a obrączka została doręczona - boję się ją odesłać do wymiany, bo przestali odpisywać i nie chcę zostać z niczym ale jeśli komuś nie przeszkadza brak bezpieczeństwa danych osobowych i ryzyko niedokładnych wymiarów, to polecam, bo reszta jest w porządku a jakość produktu wysoka. Niestety to nie na moje nerwy przed ślubem...

Opinie nt. sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl

Nie polecam

Pierwsza dostawa przebiegła sprawnie. Potem chciałam wymienić rozmiar, odesłałam obrączkę. Na ponowną wysyłkę czekałam ponad 8 tygodni. Musiałam się skontaktować, żeby w ogóle coś wysłali. Pani okłamała mnie, że paczka wysłana wczoraj, potem dostałam w końcu (po mailach i telefonach) numer nadania, i tam w systemie zobaczyłam, że paczkę wysłano dopiero po moim telefonie. Rozmiar znowu był nieodpowiedni. Pani napisała, że w takim razie oni wyślą kolejny, a ja mogę się wstrzymać z odesłaniem towaru póki nie dojdzie nowa. Znowu brak informacji ile będę czekać. Maile i telefony nie pomogły. Sklep ciągle obiecywał podanie terminu, ale go nie podał. Postanowiłam zrezygnować z zakupu całkowicie. Współczuję komuś, kogo goni termin, bo takie 'bezstresowe wymiany', jak to jest napisane na stronie są dalekie od bezstresowych. W dodatku personel mówi, że ja muszę poczekać na info, bo mają dużo zamówień. Hmm, czyli ja nie jestem klientką? Albo może - jestem mniej ważna, bo już zapłaciłam w Listopadzie tak? Stanowczo nie polecam i sama już nigdy nie skorzystam.
Odpowiedź ze sklepu www.bizuteria-tytanowa.pl
Serdecznie dziękujemy za tak rzeczową opinię, każda jest dla nas niezwykle cenna - zwłaszcza ta konstruktywna, pozwala nam bowiem udoskonalać swoją pracę i eliminować błędy. Oczywiście w związku z Pani niezadowoleniem zwrot mimo upłynięcia regulaminowego terminu został zaakceptowany a środki w trybie natychmiastowym zwrócone. Jest nam niezmiernie przykro z powodu Pani niezadowolenia, zrobiliśmy z naszej strony wszystko aby to nieprzyjemne wrażenie choć odrobinę zatrzeć. Wierzymy, że to doświadczenie pozwoli nam podnieść poziom obsługi, a Panią raz jeszcze przepraszamy za wszystkie niedogodności i dziękujemy za bardzo szczerą opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Biżuteria Tytanowa
4 sty 2024

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nieśmiertelnik wygląda tak jak sobie go wymarzyłam. Dobry kontakt z obsługą klienta.
7 sty 2024
Obrączki są piękne,czas realizacji i dostawy krótki. Dziękujemy
8 sty 2024

10/10

Super obsluga, dobry kontakt, doskonaly produkt - dziekujemy
13 sty 2024

Wykonanie na wysokim poziomie.

Wykonanie ns wysokim poziomie
18 sty 2024
8 sty 2024
30 gru 2023
26 gru 2023
10 sty 2024
20 paź 2023
30 paź 2023
Dziękujemy za tak ciepłe słowa, każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby każdy brelok z grawerem był niepowtarzalny i dokładnie taki jakiego Państwo potrzebują. Cieszymy się także że udało Nam się na czas zmienić treść grawerowania i breloczek do kluczy został wykonany poprawnie a ostatecznie spełnił Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie https://www.bizuteria-tytanowa.pl/
7 maj 2023
Nieśmiertelnik dobrze wykonany, materiał miły w dotyku. Mimo swojej wagi podczas noszenia jest nieodczuwalny. Fajny regulowany łańcuszek. Bardzo szybka wysyłka. Dobry kontakt z sprzedawcą. Jedynie do czego można się przyczepić ale to kwestia gustu to czcionka mogła by być troszkę większą
8 maj 2023
Niezwykle cieszy Nas fakt, że nieśmiertelnik przypadł Państwu do gustu, a co ważniejsze spełnił wiązane z nim oczekiwania. Staramy się realizować zamówienia możliwie szybko i być w ciągłym kontakcie Klientami - tymbardziej miło Nam gdy nasza praca zostaje doceniona! Dziękujemy - Biżuteria Tytanowa
25 lip 2023
Gorąco polecam zakupy! Wspaniała obsługa - Pani przemiła - pomogła Nam dobrać odpowiedni rozmiar i dostępny od ręki model obrączek. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie na Nasze życzenie. Bardzo dziękujemy z czystym sumieniem polecamy i z pewnością wrócimy!
26 lip 2023
Dziękujemy za tak wspaniałą opinię - Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą dobrać odpowiedni model obrączek oraz spróbują przyspieszyć realizację zamówienia jeśli pojawi się taka możliwość. Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Pozdrawiamy, Biżuteria Tytanowa
25 lip 2023
Bransoletki przepiękne, estetycznie wykonane, grawer piękny dokładnie taki jak chciałam! Dziękuję za piękny prezent dla dziadków i za cierpliwą pomoc przy składaniu zamówienia ❤️
26 lip 2023
Cieszymy się ogromnie, że udało nam się pomóc Pani w stworzeniu idealnego upominku - ostatecznie taki jest Nasz cel! Zapraszamy ponownie, Biżuteria Tytanowa
17 maj 2023
Piękne obrączki, szybki odzew po wysłaniu wiadomości dotyczącej oferty, pomoc na każdym etapie wyboru rozmiaru, otwartość, naprawdę gorąco polecam
13 cze 2023
Dziękujemy! Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby obrączki mogły cieszyć Państwa każdego dnia! Życzymy wszystkiego dobrego, Biżuteria Tytanowa
29 lis 2023

Biżuteria tytanowa pl są najlepsi w Europie

Polecam każdemu kto chce wykonać nieśmiertelnik z własnym projektem są w stanie wygrawerować wszystko. Moim zdaniem są najlepsi chyba w Europie a Polsce na pewno !!!! A tej sławnej firmy z Łodzi👿nie polecam też miałam duże problemy z nimi czytajcie opinie to wszystko prawda co tam ludzie piszą. Na koniec byłam zwyzywana i zastraszana. Totalny szok. Kultura i profesjonalizmem nie dorastają nawet do pięt sklepowi temu sklepowi internetowemu. Biżuteria-tytanowe.pl są najlepsi na rynku. Obsługa klienta rewelacyjna można liczyć na tych ludzi pod każdym względem i doradzą i wszystko wytłumaczą bez nerwów. Każdemu bende ich polecać i zawsze już tam bende zamawiać!
28 sie 2023

Obrączka idealna! Dziękuję!

Obrączka jest przepiękna! Przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Dodatkowo na moją prośbę zamiast cyrkonii otrzymałam wymarzony czarny brylant (oczywiście z dopłatą jednak z samą zamiana nie było najmniejszego problemu). Bardzo miła Pani na każdym etapie odpowiadała na moje pytania i informowała o terminie realizacji! Nie można chyba lepiej ;) Paczka oprócz foliopaka zapakowane także w kopertę bombelkową dzięki czemu była dobrze zabezpieczona na czas transportu.
21 sie 2023
Kapitalna obsługa klienta Nie mam doświadczenia z biżuterią tytanową czy obrączkami, więc nie potrafię ocenić samego produktu, na pewno wyglądają ładnie i są przyjemne w dotyku, leciutkie. Za to obsługa jest super, nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, żeby ktoś odpisał na pytanie w niedzielę, a w tygodniu pracującym - w czasie kilku minut. W mniej niż dobę odpowiedziano na moje pytania i wysłano paczkę. Gorąco polecam!
23 sie 2023
Cieszą nas ogromnie tak ciepłe słowa! Nasi konsultanci pracują zdalnie i w miarę możliwości odpowiadają na wiadomości na bieżąco. Kontakt telefoniczny w weekend nie jest możliwy jednak na każdą z wiadomości mailowych staramy się odpowiedzieć w ciągu maksymalnie 24h. Wierzymy, że obrączki będą cieszyły Państwa przez długie lata! Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie!
11 lis 2023

Polecam obrączki z Weglika Wolframu💍💍

Witam, zakupiłem u Państwa obraczkę męska z tzw. weglika worframu. Jestem bardzo zadowolony z zakupu😁. Nie rusuje się, nie "niszczy". Chodzę z nią na palcu cały czas, newet w pracy. A pracuje w "przemyśle cężkim". Czasami bez rękawic roboczych. Więc obraczka z innego stopu metali poprostu by się szybko zniszczyła. Daję Panstwu 5 gwiazdek na 5 możliwych. Dałbym nawet 8 jak by sie dało. Dziękuję i pozdrawiam🤗