emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl- Logo - Opinie
emako.pl- Logo - Opinie

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
szeroki asortyment towarów, doskonała jakość, elegancka prezencja, przystępne ceny, sprawne terminowe dostawy
Polecam firmę Emako. Zakupiony towar zgodny z opisem na stronie. Zakupione rzeczy spełniły moje oczekiwania.
Zakup w sklepie przebiegł bez najmniejszych problemów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Łatwy zakup. Szybka dostawa. Dostałam to, co zamówiłam i jest dobrej jakości. Nic dodać, nic ująć.
Bardzo sprawna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia, towar dobrej jakości, zgodny z ofertą
polecam sklep zamówiony produkt zgadzał się ze zdjęciem na stronie i jest bardzo dobrej jakości.
Towar dostarczony bez uszkodzeń, dobrze zapakowany, zgodny ze zdjęciem i opisem. Bardzo ładny!
Komplet bardzo ładny, zgodny z prezentowanym, spełnił moje oczekiwanie. Dostawa bez problemu.
szafka - bardzo pomysłowe rozwiązanie, ale prowadnica szuflady mogłaby być nowocześniejsza
Zgodnie z oczekiwaniem. Towar wart swojej ceny i opinii. Dostawa w 2 dni, czyli przecietnie
Szybko zrealizowane zamówienie towar zgodnych z opisem.Mogę polecić zakupy na tej stronie
Transakcja przebiegła bez problemów dosyć szybko dostarczono. Towar dobrze zapakowany
Jestem zadowolona , zamówienie zrealizowano szybko,jakość i rodzaj asortymentu dobry.
Stołek zgodny z opisem, przesyłkę ekspresową, świetnie zapakowana, polecam wszystkim
Świetny kontakt, bardzo szybka realizacja zamówienia, profesjonalna obsługa, polecam
2 zamówienia i 2 razy jestem zadowolona. Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Polecam!
Bardzo fajna szczotka . Towar porządnie zapakowany . Dostawa szybka . Polecam .
Jestem zadowolona z transakcji.Towar odpowiada opisowi, a nawet go przewyższa
Dbacie o klienta, kontakt bezproblemowy nawet w przypadku zagubienia paczki
Błyskawiczna wysyłka towaru. Niestety wąskim gardłem jest firma kurierska.