EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1304) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5203)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

24 mar 2024
Osłona na balkon bardzo słabej jakości cena nie jest adekwatna do jakosci
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Edaxo.pl
Zegar ścienny jest ładną dekoracją poza tym nie działa
Produkt na stronie jest inny od tego który zamawiałem
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowni Państwo, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanego produktu. Serdecznie przepraszam, że dostarczona miska jest niezgodna z opisem produktu. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby wyjaśnić powstałą niezgodność. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
KM
Kinga M.
Jakość wykonania bardzo słaba.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupionego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację, wysłaliśmy do Pani e-mail z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia i rozwiązanie wszelkich niedogodności związanych z Pani zakupem. Jesteśmy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Edaxo.pl
Po dostarczeniu produktu musiałam złożyć reklamację. Firma emako bardzo szybko ją rozpatrzyła i po kilku dniach miałam już nowy produkt. Daję pięć gwiazdek bo mimo wszystko jestem zadowolona.

Sprawna dostawa, jakość produktu do lekkiej poprawy

Sprawna dostawa. Jakość wykończenia produktu (lustra) trochę pozostawia do życzenia (uszczerbienia w drewnianej ramie), ale stosunek tej jakości do ceny jest OK.
Slaby kontakt z kurierem. Nie dostarczyl przesylki nie odpisal na sms po czym wyslal maila ze nikogo bie bylo w domu i odesłał przesyłkę do nadawcy😣

produkt zgodny z ofertą na stronie

Produkt zgodny z ofertą na stronie. Bardzo łatwy do złożenia. Wykończenie estetyczne, w kartonie kompletny zestaw. Błyskawiczna dostawa.
Zamówione produkty w 100 % spełniają moje wymagania. Solidnie wykonane, dobrej jakości. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam
zachecam do kupowania w firmie bo obsluga super od momentu zamowienia i do realizacji. a prztym ceny sa atrakcyjne

Polecam 😁

Produkty łatwe w montażu, zamówienie szybko zrealizowane, mebelki wyglądają jak na zdjęciach. Polecam 😊

towar dostarczony bardzo szybko

towar dostarczony bardzo szybko, bardzo dobrze zabezpieczony w podróży zgodnie z opisem na stronie
16 mar 2024

Wspaniały sklep

Super asortyment, częste promocje i dobre ceny. Solidna i szybka wysyłka 👍 Polecam gorąco 👍👍👍
Złożenie szybko i bez problemów, mebel lekki, szuflady głębokie i pojemne, estetyczny wygląd.
Zamówienie szybko zrealizowane. Przedmioty solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem.
NO
Nowa Nadzieja O.
Janowice Wielkie
2 mar 2024
Wszystko ok. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo Dorze produkty zapakowane. Brawo.