emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl- Logo - Opinie
emako.pl- Logo - Opinie

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj Sortuj Od najnowszych
Bardzo szybka przesyłka i towar dobrej jakości.
towar zgodny z opisem, szybka dostawa, wszystko w jak najlepszym porządku :-)
Wszystko dobrze.
Polecam!
Wszystko OK
Szybka wysyłka. Towar dobrze zapakowany.
Lampa podłogowa stabilna, montaż bezproblemowy - produkt godny polecenia. Paczka dotarła niekompletna, ale jeden telefon wystarczył, abym brakujący abażur otrzymała w przeciągu kilku dni. Obsługa bardzo miła. Dostawa szybka.
Zdecydowanie polecam
Wszytko sprawnie 8 bez problemu.
Towar zgodny z opisem i bezpiecznie spakowany. Atrakcyjne ceny.
Zakup w sklepie przebiegł bez najmniejszych problemów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Jak dla mnie to super firma
Szybko i sprawnie. Aż miło robić zakupy :)