EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5138)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

Zakup udany. Zgodny z opisem. Ekspresowa dostawa. Dobry kontakt z firmą.
23 godziny temu
Profesjonalna obsługa zamowienia
wszystko sprawnie ,super
Bardzo szybka dostawa i towar zgodny z opisem,polecam
ok.
Wszystko ok,
w trakcie sprawdzania
Zamówienie do tej pory niezrealizowane.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią, jest ona dla nas bardzo cenna. Jest nam bardzo przykro, że czas oczekiwania na realizację zamówienia jest wydłużony, jest to spowodowane faktem, że jeden z zamówionych przez Panią produktów został zakupiony w przedsprzedaży. Zgodnie z ustaleniami zamówienie zostało podzielone i dostępne produkty już do Pani wysłaliśmy. Jeśli z zamówieniem pojawiły się jakieś inne problemy nasz Dział Obsługi Klienta służy pomocą. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
RC
renia c.
łódź

Podobała mi się szybka i elegancka…

Podobała mi się szybka i elegancka informacja Pani konsultantki
Dobrze zapakowane (szklo) i szybka dostawa👍
Produkt na stronie jest inny od tego który zamawiałem
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowni Państwo, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanego produktu. Serdecznie przepraszam, że dostarczona miska jest niezgodna z opisem produktu. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby wyjaśnić powstałą niezgodność. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
solidne opakowanie produktu
Produkty zgodne z ofertą , szybka i sprawnie