EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5138)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

szybka realizacja zamówienia

szybka realizacja zamówienia
Jestem bardzo zadowolona
Sprawnie, bardzo dobry kontakt. Polecam

Wspaniały sklep

Super asortyment, częste promocje i dobre ceny. Solidna i szybka wysyłka 👍 Polecam gorąco 👍👍👍
Praktyczne wieszaki, świetny uchwyt do ręczników papierowych
zachecam do kupowania w firmie bo obsluga super od momentu zamowienia i do realizacji. a prztym ceny sa atrakcyjne
IZ
IWONA Z.
DZIWNÓW

Supet

Jestem bardzo zadowolona dziekuje
Sprawnie. Zgodnie z opisem.
terminowość, szybkość
Po dostarczeniu produktu musiałam złożyć reklamację. Firma emako bardzo szybko ją rozpatrzyła i po kilku dniach miałam już nowy produkt. Daję pięć gwiazdek bo mimo wszystko jestem zadowolona.

Sprawna dostawa, jakość produktu do lekkiej poprawy

Sprawna dostawa. Jakość wykończenia produktu (lustra) trochę pozostawia do życzenia (uszczerbienia w drewnianej ramie), ale stosunek tej jakości do ceny jest OK.
Szybka dostawa, przedmiot dokładnie jak w ofercie
jakość produktów, termin realizacji zamówienia

Szybka wysyłka ,dobra jakość towaru

Szybka wysyłka

Suszarka do makaronu

Spełnia swoje zadanie, polecam
towar zgodny z opisem szybka doatawa