EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5138)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

28 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinii odnośnie przebiegu zamówienia. Jest nam niezmiernie przykro, że przesyłka została doręczona z opóźnieniem. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmą kurierską. Dokładamy wszelkich starań, by paczki były doręczane przez kuriera zgodnie z przewidywaną datą wyznaczoną na naszej stronie. Jeżeli z Pani zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek trudności nasz Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji - bardzo prosimy o kontakt 71 308 79 94. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
14 lis 2023
Niestety mebel okazał się być niezgodny z wymiarem. Miał mieć 40 cm jest 35,5 to spora różnica przy taka małym meblu
21 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. Jednocześnie, chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogłyby wyniknąć w związku z naszym produktem. Zgłosiliśmy już prośbę o poprawę danych do odpowiedniego Działu. Skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu omówienia szczegółów rozwiązania zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
12 lis 2023
Jestem rozczarowana towar drogi kiepskiej jakości
17 lis 2023
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Z wyrazami szacunku, Emako.pl
11 lis 2023
Kurier zaznaczył,że był i nikogo nie zastał. Byłam w domu. Przesyłka nie dotarła.
17 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu wyjaśnienia sprawy. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
8 lis 2023
bardzo słaba jakosc produktu do tego system do odsyłania zwrotu praktycznie nie działa
17 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy, Emako.pl
5 lis 2023
Firma pobiera opłatę za produkty których nie ma na stanie. Po tygodniu proponuje możliwość zamówienia produktu z hurtowni w przeciągu 3-4tyg
5 lis 2023

Produkt przyszedł uszkodzony brakuje śrub pokazanych na zdjęciu

Produkt przyszedł uszkodzony, brakowało śrub potrzebnych do skręcenia krzesła. Teraz czekam już kolejny dzień na maila ze zgoda na zwrot produktu oraz zwrot pieniędzy za całość (produkt+przesyłka)
7 lis 2023
Szanowna Pani Moniko, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Emako_pl
4 lis 2023
3 lis 2023
Niestety towar przyszedł nie kompletny czekam na wymianę lub dosłanie brakujacych elementów
7 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za przesłaną opinię. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż skontaktowaliśmy się z Panią droga mailową z prośbą o udzielenie szczegółów odnośnie otrzymanego towaru. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
30 paź 2023
Wysyłać na czas. Lub nie obiecywać krótkiego terminu dostawy.
2 lis 2023
Szanowna Pani, bardzo dziękujmy za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Bardzo nam przykro, że produkt nie został do Pani doręczony w odpowiednim terminie. Ze śledzenia paczki wynika, że 27-10 odmówiła Pani przyjęcia przesyłki i została ona zawrócona na nasz magazyn. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
23 paź 2023
po złożeniu zamówienia i opłaceniu brak jakiejkolwiek reakcji ze strony sklepu
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Uprzejmie informuję, że jeden z zamówionych przez Pana produktów został zakupiony w przedsprzedaży, tzn. że oczekujemy na jego dostawę. Taka informacja znajdowała się także na stronie w trakcie składania zamówienia. Obecnie zostały do Pana doręczone dostępne produkty, zaś ściągaczka, na której dostawę czekamy będzie dostarczona po 2-11. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
22 paź 2023
25 paź 2023
Szanowna Pani Julio, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Emako.pl
15 paź 2023
Paczka jeszcze nie dotarla a bulo zapewnienie ze wtorek lub sroda bedzie tj.10.10 lub 11.10 nietety zawiodlam sie i to bardzo
20 paź 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży i wysłane zgodnie z zapowiedzianym terminem dostawy. Pozdrawiamy, Emako
8 paź 2023
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówionego towaru !!!
20 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienie. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży. Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo w celu uzyskania szczegółowych informacji. Pozdrawiamy, Emako
20 wrz 2023
Szkło, które otrzymałam było całe popękane, zbite, nie wiem kogo to wina wasza czy kuriera ale brak słów.
22 wrz 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. Jednocześnie, chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogłyby wyniknąć w związku z naszym produktem oraz dostawą. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółów oraz w celu rozwiązania sytuacji. Pozdrawiamy, Emako.pl
2 wrz 2023
Kupiony towar kiepskiej jakości, praktycznie nie do użycia, wyrzucone w błoto pieniądze. Nie można podpiąć do standardowej baterii, wykonanie kiepskie, przewód nie uszczelnia się. Takich kiepskich rzeczy nie powinni w ogóle sprzedawać. Taki towar wycofać ze sprzedaży.
25 sie 2023
Lampa, którą zamówiłam ma porysowany w kilku miejscach szklany klosz, posiada tez nieestetyczną wypustkę.
25 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat otrzymanego zamówienia. Przykro nam, że dostarczony produkt jest niepełnowartościowy. Skontaktowaliśmy się mailowo celem wyjaśnienia sytuacji. Będziemy wdzięczni za udzieleni informacji zwrotnej. Pozdrawiamy, Emako.pl
19 sie 2023
Dostawa dwa razy dłuższa!
21 sie 2023
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Uprzejmie informuję, że wydłużony czas dostawy wynikał z umówionego przez Państwa nowego terminu doręczenia. Jeżeli z Państwa zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek inne trudności nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
KS
Kasia S.
Gdynia
26 lip 2023
towar przyszedł uszkodzony mimo styropianu i ochrony i na pewno nie był uszkodzony w transporcie !
26 lip 2023
Dzień dobry, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą otrzymanego wózka. Serdecznie przepraszam, że produkt dotarł do Państwa uszkodzony. Dokładamy wszelkich starań, by produktu były weryfikowane przed wysyłką. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy na wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
15 lip 2023
Brak wysyłki i informacji o niej.
18 lip 2023
Szanowny Panie, dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą zamówienia. Uprzejmie informuję, że zakupione przez Pana produkty zostały zamówione w przedsprzedaży, co oznacza, że oczekujemy na ich dostawę na nasz magazyn. Informacja ta pojawia się w trakcie zamawiania na stronie internetowej naszego sklepu. Jeśli pojawiają się jakieś pytania nasz Dział Obsługi Klienta chętnie na wszystkie odpowie. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl