EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5140)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

4 lut 2024
Obsługa telefoniczna miła jednak przedmiot uszkodzony.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią oraz przesłanie zgłoszenia reklamacyjnego drogą mailową. Rozumiemy Pana rozczarowanie. Serdecznie proszę o odpowiedź na naszą wiadomość mailową, abyśmy mogli pozytywnie rozpatrzyć Pana sprawę. Pozdrawiam, Emako.pl
Towar przyszedł o czasie.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Bardzo się cieszę, że dostawa została zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami. Jeżeli z Pani zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek trudności nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pani dyspozycji - bardzo prosimy o kontakt. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
Kiepska samoprzylepnosc
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek problemy, służymy pomocą. Pozdrawiamy, Emako.pl
Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie
22 gru 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupionego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację, wysłaliśmy do Pani e-mail z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia i rozwiązanie wszelkich niedogodności związanych z Pani zakupem. Jesteśmy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
16 gru 2023
Pisać rzetelnie o cechach produktu i do czego się nadaje a do czego nie i jaki efekt uzyskuje się po użyciu. Np. Sztyft do brodzik ów, umywalek... Dodać zostawia ślad jak korektor na kartce...
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż specyfikacja produktów jest dostępna na naszej stronie. W przypadku dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
13 gru 2023
jestem rozczarowana rozmiarem desek!
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Pozdrawiamy, Emako.pl
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą złożonego zamówienia. Uprzejmie informuję, że złożone przez Panią zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu jego nieopłacenia. Nasz Doradca drogą mailową przesłał dane do przelewu. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi Konsultanci służą pomocą. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
9 lis 2023
Miała być dostawa 9.11,a tu ani widu, ani słychu
17 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie dotarło do Pani dnia 11.11. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do Pani dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
9 lis 2023
Towar powystawowy. Informacja na pudełku porysowane. Na aukcji nie podane informacje
17 lis 2023
31 paź 2023
2 lis 2023
Szanowna Pani, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą zamówienia. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani zadowolona z zakupionego produktu oraz realizacji zamówienia. Czy możemy prosić o więcej szczegółów dotyczących doręczonego produktu? Czy produkt dotarł uszkodzony? Jeżeli w trakcie użytkowania wykryła Pani wady, będziemy bardzo wdzięczni za informację o ich zaistnieniu. Nasz Dział Obsługi Klienta służy pomocą. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
28 paź 2023
Szafka słabej jakości. W paru miejscach pęknięta
2 lis 2023
Szanowna Pani, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionej szafki na buty. Bardzo nam przykro, że produkt okazał się być słabej jakości. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową, gdyż zależy nam na wyjaśnieniu oraz rekompensacie zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
16 paź 2023
Bardzo sprawna obsługa, szybkość informowania. Na minus-jakosc produktów...
25 paź 2023
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Z wyrazami szacunku, Emako.pl
10 paź 2023
20 paź 2023
4 wrz 2023
Wózek wykonany niechlujnie, łączenia klejone byle jak. Poza tym trafił nam się odpad poreklamacyjny, który już przez kogoś był wcześniej skladany.
5 wrz 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupionego produktu. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź Pozdrawiamy, Emako.pl
1 wrz 2023

Drewniana szafka na buty z siedziskiem - słaba jakość mebla.

17 sie 2023
Jestem zawiedziona,kurier nie skontaktował się że mną przed dostawa, podałam w zamówieniu dodatkowy adres dostawy i prośbę o kontakt telefoniczny do mnie, tego nie zrobił i tylko dostałam informację o zwrocie do firmy zamówionej przezemnie suszarki.
18 sie 2023
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie dostawy zakupionej suszarki. Jest nam bardzo przykro, że napotkała Pani problemy związane z dostawą. Uprzejmie informuję, że zostało do Pani przesłane powiadomienie mailowe od firmy kurierskiej. Kurierzy nie są zobowiązani, by kontaktować się telefonicznie. Ze śledzenia paczki wynika, że została podjęta dwukrotna próba doręczenia. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
11 sie 2023

Zamówienie ok, brak upustu

Zamówienie ok. Termin dostawy zgodny z obietnicą. ładne rzeczy. Nie dostałam 10% upustu chociaż taka obietnica na stronie i newslatterze, nie dostałam też odpowiedzi na e-maila.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękuję za przesłaną opinię. Bardzo mi przykro, że nie otrzymała Pani kodu rabatowego związanego z zapisem do Newslettera. W przypadku tego typu wiadomości mailowych najczęściej trafiają one do folderu Spam lub Powiadomienia, dodatkowo także w przypadku branżowych skrzynek mailowych wiadomości te są nieprzepuszczane przez filtr. Uprzejmie informuję, że nie otrzymaliśmy wiadomości od Pani. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który jest zawsze gotów do pomocy. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
7 sie 2023
Zbyt długie oczekiwanie na dostawę. Towar dobrze zapakowany
10 sie 2023
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą przebiegu zamówienia. Przykro mi z powodu wysłużonego czasu oczekiwania na dostawę. Uprzejmie informuję, że dokładamy wszelkich starań, by zamówione produkty były doręczane do Państwa jak najszybciej. Opóźnienie w realizacji zamówienia są najczęściej spowodowane niezależnymi od nas czynnikami: np. oczekiwaniem na przelew, lub opóźnieniem w trakcie transportu. Staramy się na bieżąco informować Państwa o statusie zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który jest zawsze gotów do pomocy. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
22 maj 2023
jest OK
24 maj 2023
Dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zamówienia. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupu. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek problemy, służymy pomocą. Pozdrawiamy, Emako
28 kwi 2023
Otrzymałam komplet półek na wino, każda w innym kolorze. Nie powinno tak być, teraz osobiście muszę je przemalować.
2 maj 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionych produktów. Jest nam bardzo przykro, że stojaki nie spełniły Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupionych towarów. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek problemy, służymy pomocą. Pozdrawiamy, Emako