EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1304) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5203)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

10 sty 2024
Szybka dostawa,dobrze zapakowane, pojemnik na wodę mały.
9 sty 2024
5 sty 2024
Doskonała obsługa, przyjazna infolinia, bogata oferta, korzystne warunki zwrotu i wymiany. Niestety, paczka była źle zapakowana i jeden przedmiot dotarł uszkodzony
5 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie niegodności z niej wynikające. Uprzejmie informujemy, iż Pani sprawa jest obecnie rozpatrywana przez nasz Dział Obsługi Klienta. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
4 sty 2024
3 sty 2024

Moje zamówienie dotarło uszkodzone.

Moje zamówienie dotarło uszkodzone, jednakże sklep zaproponował dogodne rozwiązanie dla mnie jako klienta. Obsługa miła i pomocna, a przede wszystkim szybko się kontaktują po zgłoszeniu problemu. Klienci powinni być świadomi, że za stłuczenie towaru może być odpowiedzialna firma kurierska i sklepy niestety na tym cierpią. Polecam sklep internetowy Emako mimo niedogodności przy moim zamówieniu.
26 sty 2024
Szanowna Pani, cieszymy się, że pomimo początkowych trudności związanych z uszkodzeniem zamówienia, proponowane przez nas rozwiązanie okazało się dla Pani satysfakcjonujące. Jesteśmy wdzięczni za Pani zrozumienie odnośnie niezależnych od nas sytuacji, które mogą wynikać z działania transportowych. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie powitać Panią w naszym sklepie internetowym. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy pamiętać, że pozostajemy do Pani dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
25 gru 2023
24 gru 2023
22 gru 2023
Jeden element nie dopasowany, nie chciałam się już bawić w reklamację, musiałam sama wywiercić odpowiednią dziurę i druga zaklejać. Teraz jest okay po poprawkach
28 gru 2023
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Z wyrazami szacunku, Emako.pl
13 gru 2023
Wszystko ok! Realizacja szybka.
8 gru 2023

Pakowanie

Można byłoby trochę lepiej zapakować towar żeby nie przemieszczał się w zapakowanym większym kartonie.
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za Państwa feedback. Z przykrością dowiadujemy się o problemach związanych z pakowaniem naszych produktów. Zapewniamy, że każda opinia naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważna i skrupulatnie analizujemy każdą sugestię. Uprzejmie informujemy, iż jesteśmy w trakcie wprowadzania nowych metod pakowania, które zapewnią lepsza ochronę wysyłanych produktów. Nasz zespół już pracuje nad udoskonaleniem procesu pakowania, aby zapewnić dodatkową ochronę towarów i zminimalizować ich przemieszczanie się wewnątrz opakowań. Mamy nadzieję, że kolejne doświadczenia z naszymi produktami będą w pełni satysfakcjonujące. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Emako.pl
2 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia, ale ceny trochę za wysokie jak na jakość towaru.
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani Doroto, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. W trakcie realizacji złożonych przez Panią zamówień jesteśmy w stałym kontakcie i dokładamy wszelkich starań, by przesyłki były doręczane zgodnie z dyspozycjami. Jeżeli z Pani zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek trudności nasz Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
Jestem zadowolona ogólnie,z pewnymi z"niedociągnięciami".
26 lis 2023
Wszystko mi się podobało