emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Ten sklep to farsa, Zakupiony produkt nie był dostępny w sklepie, o czym zostałem poinformowany dopiero po 5 dniach. Od 2 dni nie mogę doprosić się o potwierdzenie, kiedy produkt zostanie wysłany. Nikt nie odpowiada na moje maile (już 3 zostały wysłane). Prezent na dzień matki zamówiony 3 tygodnie przed, nie wiadomo co robić, nikt nie odpowiada na maile a telefonicznie nie rozwiązany problem.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Dzień dobry, w Państwa zamówieniu znajdują się produkty z przedsprzedaży. Oznacza to, że obecnie oczekujemy na ich dostawę od producenta (taka informacja widniała naszej stronie w w opisie produktu i w podsumowaniu zamówienia). Planowany termin wysyłki zamówienia to: 22.05 Bardzo przepraszamy za odległy termin dostawy, niestety obecna sytuacja miała wpływ na działania naszych dostawców.
Towar źle zabiezpieczony do transportu. Po otwarciu paczki liczne defekty w peodukcie, kiepski montaż na bardzo niskim poziomie.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Anastazjo, dziękujemy za dodanie komentarza. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Uprzejmie zachęcamy do przesłania nam reklamacji drogą mailową. Postaramy się zaproponować dogodne rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiamy, Emako.pl
Wysyłac towar nieotwierany kilkakrotnie , wysyłać towar odpowiednio zabezpieczony , wysyłać towar nieuszkodzony...
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Czy moglibyśmy uzyskać odpowiedź dlaczego została wystawiona negatywna opinia? Bardzo prosimy o odpowiedź na wiadomość mailową, która została wysłana.
Po co firma wystawia jakiś towar na sprzedaż kiedy wogole nie ma go w sprzedaży ani na magazynie!
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Doroto, w Pani zamówieniu znajduje się produkty z przedsprzedaży.Oznacza to, że oczekujemy na dostawę od producenta (taka informacja pojawia się na naszej stronie w 2 miejscach - w opisie produktu koło przycisku kup teraz oraz w podsumowaniu zamówienia. Bardzo przepraszamy za długi czas realizacji. Pozdrawiamy, Emako.pl
Należy wpierw dostarczyć towar a potem pytać o opinię . Nie otrzymałam zamówienia !!!
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Agnieszko, dziękujemy za opinię. Pani zamówienie zostało złożone w ramach przedsprzedaży i zgodnie z informacją na stronie internetowej oczekiwało na dostawę od producenta, Obecnie jest w trakcie realizacji. Bardzo przepraszamy za odległy termin. Pozdrawiamy, Emako.pl
3 czerwca złożyłam zamówienia.Jest 10 czerwca i jeszcze nie mam przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Doroto, dziękujemy za opinię. Pani zamówienie zostało złożone w ramach przedsprzedaży, informacje na ten temat są podane na naszej stronie koło przycisku "kup teraz". W praktyce oznacza to, że oczekiwaliśmy na dostawę od producenta, dlatego czas oczekiwania był nieco dłuższy. Bardzo przepraszamy za związane z tym niedogodności. Pani zamówienie jest już w realizacji i niebawem będzie mogła Pani cieszyć się nowym zegarem :). W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy, zespół Emako.pl
Jeszcze nie otrzymałam zakupionego towaru, więc za co mama ocenić
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Anno, dziękujemy za komentarz. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w wysyłce zamówienia oraz związane z tym niedogodności. Przesyłka dziś powinna zostać doręczona. W ramach drobnej rekompensaty za wydłużony czas realizacji mailowo prześlemy Pani kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Emako.pl
Radzę sprawdzić ceny u innych dostawców, różnica jest znaczna
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowny Panie Januszu, dziękujemy za dodanie opinii. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Na kwestię ceny wpływa wiele czynników takich jak jakość produktów oraz ich cena u producenta. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję, że produkty są doskonałej jakości i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek, które posiadamy w naszej ofercie, dlatego zakupy w naszym sklepie wiążą się z gwarancją oryginalności produktów. Pozdrawiamy, zespół Emako.pl
OCENIAM TYLKO DOSTAWE BO TOWARU NIE OTRZYMALEM JESZCZE
komentarz będzie po zwrocie pieniędzy za ten bubel
nie otrzymałam do tej pory zamówionego towaru
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Danuto, bardzo nam przykro z powodu negatywnego komentarza. Zgodnie z informacjami w systemie nie otrzymaliśmy wpłaty za zamówienie, dlatego nie trafiło ono do realizacji. Pozdrawiamy, zespół Emako.pl
Jeszcze nie dostałam zamówionego produktu
Na razie niedostateczny,za brak towaru.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Ewo, dziękujemy za opinię. Nadmieniamy jednak, że informacja o tym, iż wybrany przez Panią produkt jest na liście towarów oczekujących na dostawę, była widoczna w dwóch miejscach w momencie składania przez Panią zamówienia. Bardzo nam przykro, że jest Pani zmuszona czekać odrobinę dłużej, niestety w przypadku towarów z przedsprzedaży czas realizacji jest trochę dłuższy.