emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Od tygodnia nie mogę doczekać się na informacje mojego zamówienia które przyszło niekompletne. Ostatni raz robiłam zakupy w tym sklepie. Sprawa nadal nierozwiązana!
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Katarzyno, bardzo nam przykro, że otrzymała Pani niekompletne zamówienie. Zapewniamy, że sprawa jest wyjaśniana. Wkrótce powinna Pani otrzymać przesyłkę z brakującymi produktami. Pozdrawiamy, Emako.pl
w zamowionym zegarze szyby z obu stron nie sa umocowane a wiec sa luzne i nieszczelne
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowny Panie Januszu, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro z powodu uszkodzenia produktu. Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia reklamacyjnego drogą mailową. Postaramy się Panu zrekompensować zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Emako.pl