EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5138)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

3 mar 2024
Towar uszkodzony. Proponuję sprawdzać towar przez wysłaniem.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupionego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację, wysłaliśmy do Pani e-mail z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia i rozwiązanie wszelkich niedogodności związanych z Pani zakupem. Jesteśmy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
10 gru 2023
Jestem zawiedziona wyglądem i jakością produktu
12 gru 2023
13 cze 2023
Kupiony stolik fatalnej jakości. Rozumiem, że cena nie jest wygórowana, ale produkt jest po prostu uszkodzony. Blat porysowany z licznymi wgnieceniami. Uszkodzenia te nie powstały w trakcie transportu ponieważ blat był owinięty metrami folii bąbelkowej - zupełnie niepotrzebnie uważam. Produkt ewidentnie z jakichś odrzutów. Dodatkowa gwiazdka jedynie za szybką dostawę.
13 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji odnośnie zakupionego produktu. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek problemy, służymy pomocą. Pozdrawiamy, Emako
18 lis 2023
Szkatułka przyszła lekko przygnieciona i w środku widać parę mankamentów wykończeniowych.Zastanawiam się nad zwrotem towaru,ponieważ to miał być prezent.
21 lis 2023
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Pozdrawiamy, Emako.pl
28 lip 2023
Produkt przereklamowany. Reklama produktu odbiega od rzeczywistości.Ostrze bardzo tępe. Produkt nie spełnił oczekiwań.
3 sie 2023
Dzień dobry jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionej obcinarki do krawędzi. Jest mi bardzo przykro, że zakupiony produkt nie odpowiada Państwa potrzebom. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, gdyż zależy nam na rekompensacie oraz wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
IK
Irena K.
Głubczyce
19 paź 2023
Zamówienie złożone 11.10.2023r. i do dzisiaj nie ma informacji kiedy będzie, więc trudno mi wystawić opinię.
20 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży. Produkt został już wysłany. Pozdrawiamy, Emako
6 sie 2023
W przesyłce którą otrzymałam brakuje elementów i nie da się złożyć lampy.
10 sie 2023
Dzień dobry, dziękuję bardzo za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionej lampy. Serdecznie przepraszam, że otrzymany produkt był niekompletny. W trakcie korespondencji mailowej zostało ustalone, że lampa będzie wymieniona na nową, pełnowartościową. Produkt zostanie doręczony w ciągu 2-4 dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który jest zawsze gotów do pomocy. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
16 lip 2023
Nie odpowiadają na emaile w sprawie jakości dostarczonych produktów.
18 lip 2023
Szanowny Panie, serdecznie dziękuję za podzielenie się opinią. Serdecznie przepraszam, że nie otrzymał Pan odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne niezwłocznie. Dokładamy wszelkich starań, by informacja zwrotna była Państwu przekazywana w ciągu 2-4 dni roboczych. Przykro mi także, że zakupiona tablica okazała się być niepełnowartościowa. Dołożymy wszelkich starań by zrekompensować zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
21 lip 2023
24 lip 2023
Dzień dobry, jesteśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się opinią dotyczącą zakupionych pokrowców. Bardzo nam przykro, że produkty nie spełniły Państwa oczekiwań. Zależy nam na wyjaśnieniu oraz rekompensacie zaistniałej sytuacji, dlatego bardzo prosimy o odpowiedź na naszą wiadomość. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl