emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl- Logo - Opinie
emako.pl- Logo - Opinie

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
towar zgodny z opisem, szybka dostawa, wszystko w jak najlepszym porządku :-)
Bardzo szybka przesyłka i towar dobrej jakości.
Towar dostałam szybko. Wszystkie artykuły są bardzo dobrej jakości. Fartuszek jest bardzo sprytnie uszyty, prosto i pomysłowo z zawiązywaniem, które się samo reguluje. Uszyje sobie podobny, ale dwustronny. Miałam wrażenie, że powłoka będzie na zamek blyskawiczny, guziki mnie trochę rozczarowały. Podkład do prasowania jest taki, jak w reklamie. Bardzo dziękuję.
Dostawa szybka, produkty takie jak w reklamie. Jestem mega zadowolona, teraz czekam na następna zamówiona partie, a jeszcze przeglądam i widzę , ze jeszcze coś zamawiać. Jesteście supersklep
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Półeczka bardzo ładna, Zapakowana bezpiecznie, doszła w stanie idealnym. Dziękuję i pozdrawiam Teresa Krasnodębska
jestem zadowolona ale przedłużka wylewki jest bardzo sztywna i trudno nią obracać /nie ma kulki/ a przy baterii kuchennej jest to przydatne
Super produkt spełnia swoją rolę znakomicie. Ma jedną maleńką wadę - supełki nie są wytrzymałe, gdy zawiązałam po swojemu, jest ok.
Rama bardzo dobrze wykonana bez żadnych uszkodzeń tak jak na zdjęciu. Produkt bardzo dobrze zapakowany. Polecam ten zakup
dziękuje za dostarczony mi wieszak w pełni spełnia moje oczekiwania polecam ten produkt oraz firmę MARIAN Z CIECHOCINKA
Towar zgodny z opisem. Przesyłka szybko zrealizowana i zapakowana solidnie. Dobry kontakt ze sklepem. Polecam. Maria
Towar zgodny z opisem, dostawa bardzo szybko zgodnie z panującymi obostrzenia, kontakt z serwisem klienta bardzo dobry
Wszystko wpożądku,polecam sklep troche długo czekałem na realizacje zamówienia,ale w końcu w dobie pandemii jestesmy
Wszystko jest ok. Dostawa wprawdzie o jeden dzień opozniona ale towar doskonały i świetnie opisana instrukcja.
Wysoki poziom obsługi klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Bardzo długi okres ewentualnego zwrotu towaru.
szeroki asortyment towarów, doskonała jakość, elegancka prezencja, przystępne ceny, sprawne terminowe dostawy
Polecam firmę Emako. Zakupiony towar zgodny z opisem na stronie. Zakupione rzeczy spełniły moje oczekiwania.
Zakup w sklepie przebiegł bez najmniejszych problemów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Łatwy zakup. Szybka dostawa. Dostałam to, co zamówiłam i jest dobrej jakości. Nic dodać, nic ująć.